Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yaptın canım eline sağlık bu ay sonu regl olunca ben de klomene başlayacağım çatlatma iğnesi verdi mi sana?
Yok canım gerek görmedi zaten ilaç bittikten sonra kontrole gittiğimde yumurta tam büyümemişti bide rahim duvarım kalınlaşmamıştı ve diğer ayın planını yapmıştık doktorla, yani ben olmayacağını düşünmüştüm, inşallah senin bu ay olurda gerek kalmaz umudunu hiç yitirme

Bn olmadım hyla kuzum ne zmn olursam söylerim yeni bat

İnşallah canım ne güzel ummadığın yerden yeşermiş umutlar

6 aralık canım benim bat...

Daha regl gelmedi ki gelince güncelliyorum zaten stresten gecikti galiba

Eveett lutfennnn istanbul icin iyi bir doktor bulmamm lazimm ozel devlet ne olursa . Bitsinn artik bu doktor hezeyani . Herbirini baska birsey soyluyor .

Bu arada ben vitamin prowomen imprly ..omepa vm balik yagi folik asit icinde osende 2m kullanmaya basladim 1 aydir . Yumurta kalitesi icin . Birde corek otu kestane bali ve tarcin yiyorum hersabah .

Eveett lutfennnn istanbul icin iyi bir doktor bulmamm lazimm ozel devlet ne olursa . Bitsinn artik bu doktor hezeyani . Herbirini baska birsey soyluyor .
Canım istanbulda değilim ama aklımda kalan isimler kağan kocatepe, Alparslan baksu, cem çelik (bahçeci tüp bebek mrk)

Bu arada ben vitamin prowomen imprly ..omepa vm balik yagi folik asit icinde osende 2m kullanmaya basladim 1 aydir . Yumurta kalitesi icin . Birde corek otu kestane bali ve tarcin yiyorum hersabah .
canım hikayeni bilmiyorum ama Alpaslan baksuya gitme, gittim, sorduğum soruların cevabını verdi sadece. Gitmez olaydım, insan dr dan cıkınca rahatlar, ben aksine daha karmaşık çıktım.
Engin Oral biraz pahalı ama iyi bir doktor.

Kizlar iyi aksamlar size bi sorum olacak yumurtlama döneminde şiddetli kasik ağrısı yaşayan var mı yarım saat once bi agri basladi sag kasigimda ilk defa böyle oluyo bu kadar agri olmazdı sag tüpüm tıkalı bu yüzden bu kadar agri olmus olabilir mi lavaboya gittim az once az bisey sünen akıntı geldi yumurtlama oluyor olabilir mi sağda olunca korkuttu beni apandisit mi diye karantinadayiz bi de ha deyince hastaneye de gidilmez resmen bacağıma sag kasigima bi sıcaklık yayıldı simdi de bu mesajı yazarken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…