Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kizlar iyi aksamlar size bi sorum olacak yumurtlama döneminde şiddetli kasik ağrısı yaşayan var mı yarım saat once bi agri basladi sag kasigimda ilk defa böyle oluyo bu kadar agri olmazdı sag tüpüm tıkalı bu yüzden bu kadar agri olmus olabilir mi lavaboya gittim az once az bisey sünen akıntı geldi yumurtlama oluyor olabilir mi sağda olunca korkuttu beni apandisit mi diye karantinadayiz bi de ha deyince hastaneye de gidilmez resmen bacağıma sag kasigima bi sıcaklık yayıldı simdi de bu mesajı yazarken
Benim normal düzeyde bir sancı oluyor canım belim daha çok ağrıyor, enfeksiyon ağrı yapabilir ama varsa

Kızlar bende tam 15 ay hamile kalamadım hafif pco vardı. Bu işin tek çaresi sabır sabır sabır... Sürekli bu düşünce beyinde olunca bebek olmuyor.

Evet cnm baktirdim 1 kere hic yumurtlama olmadi bi kere ilac kullandim e2ye bakti kalitesiz dedi bi kerede progesterona bakti doktor kalitesiz dedi kac ciktigini hic sormadim anlamiyorumki neye gore kalitesiz sonucta buyuyo catliyo bu kadar hamile kalan kaliteli oluncami kaliyo degisik ama fshim evet yuksek cikiyo ilac kullaninca dusuyo bi gun o kaliteli sperm ve kaliteli yumurta bulusacakmi merak ediyorum 🤷‍♀️
Canim hangi ilac fsh dusuruyo?

Kizlar iyi aksamlar size bi sorum olacak yumurtlama döneminde şiddetli kasik ağrısı yaşayan var mı yarım saat once bi agri basladi sag kasigimda ilk defa böyle oluyo bu kadar agri olmazdı sag tüpüm tıkalı bu yüzden bu kadar agri olmus olabilir mi lavaboya gittim az once az bisey sünen akıntı geldi yumurtlama oluyor olabilir mi sağda olunca korkuttu beni apandisit mi diye karantinadayiz bi de ha deyince hastaneye de gidilmez resmen bacağıma sag kasigima bi sıcaklık yayıldı simdi de bu mesajı yazarken
Cnm benim çok oldu yumurtlamada hatta öyle oldu 3 gün ayakta duramayan hepsi enfeksiyondu kanadi

canım hikayeni bilmiyorum ama Alpaslan baksuya gitme, gittim, sorduğum soruların cevabını verdi sadece. Gitmez olaydım, insan dr dan cıkınca rahatlar, ben aksine daha karmaşık çıktım.
Engin Oral biraz pahalı ama iyi bir doktor.
Benide mahvetti bazi doktorlar psikolojim bozuldu resmen . Devlet kurumu hastanesine gidiyorsun . Ilgilenmiolar . Ozele gidiyosun para tuzagi yapmadiklari test kalmiyor . Cok yogun olan doktorlar seninle ilgilenmiyor . Kapida ayak ustu konusuyorlar . Bi doktora gittim sonuclarims bakmadi bile diyorki bans asilama yapalim sana . Sasirdim kaldim . Belki benim tuplerim kapali hsg cekilmesi lazim . Hsg cekilmeden asilama yapilmasi sadece para tuzagi . Engin oral bi bakicam hemenn .

Canım istanbulda değilim ama aklımda kalan isimler kağan kocatepe, Alparslan baksu, cem çelik (bahçeci tüp bebek mrk)
Cokk tesekkur ederimm bakicamm hemenn bu doktorlarada . Gercekten ne olursa olsun Rabbimin taktiri ama iyi bir doktorlada takip saglanirsa gercekten hamile kalma bebegini saglikla kucagina alma sansi cok yukseliyor .

Cokk tesekkur ederimm bakicamm hemenn bu doktorlarada . Gercekten ne olursa olsun Rabbimin taktiri ama iyi bir doktorlada takip saglanirsa gercekten hamile kalma bebegini saglikla kucagina alma sansi cok yukseliyor .
Evet canım doktoruna güvenmek çok çok önemli gerçekten ben de bu süreçte bi kaç Dr a gittim enerjinin de tutması gerekiyor Dr unun seni doğru yönlendirmesi ve rahatlatma gerekiyor

Ozelde bi doktora gittim ultrasyonla bakti bayag buyuk 2 yumurtan var dedi . Gecen ay oluyor bu . Dedimki sonuclarimi alabilirmiyim ultrasyin . Sonuclari hastaya vermiyiruz diyor ne alakaaa

Ozelde bi doktora gittim ultrasyonla bakti bayag buyuk 2 yumurtan var dedi . Gecen ay oluyor bu . Dedimki sonuclarimi alabilirmiyim ultrasyin . Sonuclari hastaya vermiyiruz diyor ne ala
Evet hemde hiç beklemiyordum tek ilişkiyle hamileyim. Her ay kendni hamile sanınca belirti arayınca malesef sonuç hüsran.
Ne guzell bir haberr 😊 masallahh diyelimmmm . Saglilkla kucaginiza alinnn insallahhhhh 🧿🧿🧿

Ozelde bi doktora gittim ultrasyonla bakti bayag buyuk 2 yumurtan var dedi . Gecen ay oluyor bu . Dedimki sonuclarimi alabilirmiyim ultrasyin . Sonuclari hastaya vermiyiruz diyor ne ala

Ne guzell bir haberr 😊 masallahh diyelimmmm . Saglilkla kucaginiza alinnn insallahhhhh 🧿🧿🧿
Teşekkür ederim. Allah anneliği hakeden tüm iyi kalpli kadınlara nasip etsin. Hiç üzülmeyin bunu düşünüp kendinizi yıpratmayın geç olsun güç olmasın. Ben hiç anne olamam sanıyordum ama oldu.

Benim normal düzeyde bir sancı oluyor canım belim daha çok ağrıyor, enfeksiyon ağrı yapabilir ama varsa

Cnm benim çok oldu yumurtlamada hatta öyle oldu 3 gün ayakta duramayan hepsi enfeksiyondu kanadi
Gecmiyor kizlar galiba apandisit ya bu nasıl ayırt ederim onu bile bilmiyorum ki bosu bosuna hastaneye gitmek de istemiyorum ama apandisit de çok korktugum bisey ne yapsam ki ya off 😔😔

Gecmiyor kizlar galiba apandisit ya bu nasıl ayırt ederim onu bile bilmiyorum ki bosu bosuna hastaneye gitmek de istemiyorum ama apandisit de çok korktugum bisey ne yapsam ki ya off 😔😔
Kuzu apandisit kasığa vurmuyormuş göbek deliğinin 2 parmak altı kasık hizası benim eşim apandisit ameliyatı oldu şimdi ameliyat izine baktım kasıktan baya uzak bi nokta

Bak canım şu nokta kıvrandıran bi ağrısı oluyomuş hatta bulantı ve kusma da yapıyomuş zeynep-ahmet zeynep-ahmet

Eklentiler

• images (41).jpeg
    images (41).jpeg
    38,1 KB · Görüntüleme: 27
Maalesef canm 🥺 kalp atımı yok, ilerlemiyor dedı, cumartesı dusuk yaptırcak 😔😔😔dualarınızı eksik etmeyin nolur
Canım çok üzüldüm ne desek boş şuanda biliyorum 😔 rabbim bu zor günlerini atlatırken sana kolaylıklar ve sabırlar versin ve İnşaAllah en yakın zamanda tekrar hamile kalıp sağlıkla alırsın kucağına 😔🤲❤️

X