Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aç karnına içilmesi gerekir denmiyor kuzum, ben uyumadan önce alıyordum. Doktora sordum, uygun olduğunu söylemişti. Sen yine de emin olmak için bi eczacına danış
B12 için haftalık iğneye başlıcam hafataya pazartesi gününe inşaAllah sorarım unutmazsam canım saol

Hayirli olsun ya cok sevindim canim allahim kucagina almak nasip etsin insallah

Canım arkadaşın karıştırmış olabilir mi?sana belki istemeden yanlış bilgi vermiş olabilir mi? Çünkü 0.8 bile değil 0.08 yani nerdeyse yumurta rezervi yok gibi bişey. Hem bu arkadaşın 3 aylık evlilikte neden amh testi yapmış ki?

yok canım evlenmeden önce gitmişti zaten bazı sorunlardan dolayı o zaman hormonda amh da bakılmış. zaten birlikte yaşıyorlardı şimdiki eşiyle.
ve evet doktorun da dediği şey yok gibi bir rezerv.
0.08 rakam e nabızdan da baktı dün. hatta sanırıö yanlişlık olmasın diye iki kez bakılmiş bir ay aralıklarda

Çok enteresan, artık tıpa yavaş yavaş inancım kalmıyor
Bu rakamla sağlıklı bir gebelik olabiliyordur inşallah, İnşallah arkadaşının gebeliği sağlıklı ilerler.

Çok sevindim canım benim sağlıkla ilerlesin inşallah vaktin varsa ilk sayfadaki soru cevabı yapar mısın hikayeni merak ettim

Aynen oyle bunuda biliyorum eşimde diyo rahatla diye ama işte elde degil ki yaş faktorude cok onemli ya oda stres yaptiriyo aslinda ama yinede oluruna birakmak lazim akil ve mantik bunu diyoda şu kalbi napacaz bilemiyorum

10 aralık kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…