Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Eğer tadını seversen kuru inciri yoğurda doğrayıp yiyebilirsin canım. Bana öyle veriyor endokrin dr.
Canım tatlı çektiğinde deniyim canım incir Prolaktini de Yükseltiyor diyolar ya o yüzden çekiniyorum biraz yemeye benim çünkü 38 lerden 19 a düştü yükselecek diye korkuyorum

Kuzu o kadar güzel bir yaştasın ki. Enerjin var. Olgunluğun en tatlı yılları. Kariyer ve aileyi birlikte götürebilecek donanımının olduğunu görebiliyorum. Sağlık da hastalık da bizim için. Önemli olan dermansız derdimiz olmasın.
Ben bu yaşıma kadar 14 ameliyat geçirdim. 3ü beyin ameliyatıydı. 7 ay hastanede yaşadım. 2 ameliyatıma %20 yaşama sansı verilen formları imzalayarak girdim. Ama geçti gitti çok şükür. Ayaktayım. Yaşıyorum. Hatta dünyaya birkaç kez yeniden başladım denilebilir. Sonuçta bize yazılan neyse o oluyor.

Aynen canım hematoloji doktorum da kadın doğumcuda şuan coraspin kullanmamı istedi . Hamile kaldığımda hemen iğneye başlarlar mı bilmiyorum

Ayyy çok geçmiş olsun canım allah beterinden saklasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…