Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Teşekkür ederim kuzum ben de cumartesi dahiliyeye gideceğim kana tiroid bi bakılcak ne olmuş ins direnci için de konuşcam doktorla gliforu

Canım sakın ama sakın erteleme... İş, kariyer hepsinin telafisi var en fazla 1 sene geç biter tezin ama bebek için biyolojik saat işliyor yaşını bilmiyorum ama ilerde keşke dememek için ertelemeni tavsiye etmem

Allah Allah ya çok üzüldüm . inşallah bundan sonrakiler tutunur canım . bende korktum şimdi ya coraspin kullanıp tekrar düşük olur mu diye olmaz diye düşünüyordum hep
İnşallah olmaz canım, bizim gibi pıhtılaşması olanlar bide sağlıksız gebelik miydi pıhtılaşmadna mıydı neden net bi cevapta alamıyoruz o da sıkıntı

İnşallah olmaz canım, bizim gibi pıhtılaşması olanlar bide sağlıksız gebelik miydi pıhtılaşmadna mıydı neden net bi cevapta alamıyoruz o da sıkıntı
Bugünde yaptın mı test peki bende bi yarın yapayım o zaman test ne olur ne olmaz aynı sorunları taşıyoruz

hadi bakalım hayırlı haberler verelim inşallah :) Bende heycanlıyım bakalım yarın ko0ntrolde ne diyecekler çatlatma iğnesi verecek mi yeterince büyüklüğe ulaştı mı merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…