Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım regl belirtim hiç yok . 6 gün kala bel ağrım vardı ama oda kalmadı gibi gaz çok oluyor bilemedim vallahi bilemedim ben gebe kalırsam şaşırırım belirtim yok gibi ama regl belirtimde yok
son ana kadar ümit kesilmez inşallah vardır

Geçmiş olsun, evet çok zor günler. Annem de erken yaşta geçirdi felç öyle araştırıldı. Beni doktor görür görmez sizin hamile kalmadan mutlaka ilaç kullanmanız gerek demişti. Hamile kalınca da iğneye başlanacak demişti. Tabi basen kadın doğum doktorların görüşü farklı olabiliyor. Bunu söyleyen hematologdu. Sizin de en azından sebebi belli olmuş kaybınızın. Şimdi kontrol altında sağlıkla alırsınız kucağınıza İnşallah
Evet onun da çok farkındayım, geceleri sabahlamalar çalışmalar kongreler zaten hiç bitmiyor o kesin ben de baya kararsız kaldım hatta eşim de aynı işi yapıyor doktora yaparken bebek fikri için çıldırmış olmalıyız ama sanırım şu an ikimiz için de uygun bir zaman, gelirse ne güzel onu da oturturum çalışma masasına diye hayallerim var bakalım bekletiyor zaten kerata
Yok adetim biteli 5 gün oldu yani daha var sanırım
Bence ne olur ne olmaz parol gibi hamilelere de verilebilen ağrı kesiciler den mi içseniz acaba? Evet pek etkili değil ama belki işe yarayabilir riske de atmamış olursunuz

O iş öyle olmuyo işte
Daha hamileyken sıkıntı yaşayıp donduran öğrencilerim var benim

yumurta geliştirici ne oluyor canım bende femara başladım perşembe kontrol var çatlatma yapcak mı bilmiyorum birbirimize haber verelim
Femara gibi canım benimkinin adı letu.. pazartesi başladım cuma bitecek doktorum ya cumartesi yada pazartesi gel dedi pazartesi gidicem kontrole inşallah.. gerek duyarsa çatlatma iğnesi yazacak sonra 14 gün beklicez haber ederim canım

Hadi hayırlısı

Bat 8 Ekim canım.
1 yıldır evliyiz. Eşimde sperm sayısı ve hareketi düşük maalesef. İnşallah en kısa zamanda hepimiz anne oluruz.

İnşallah canım

Tabi canım öylesi sıkıntı ben bi glifor alayım dedim işte cesaret edemedim doktora soracağım yine şu an hiç bi takviye olarak sadece D vit damla kullanıyorum başka bişey kullanmıyorum
Canım dün sormuşsun sanki aklımda Kaldı şimdi cevap vereyim.. benim bildiğim kadarıyla insülin direncim yok ama doktor kilo alımın varmı dedi var dedim Glifor 850mg yazdı günde 1 içiyorum..bana hamile kalsan bile içmenin zararı yok dedi..sen zararı olur mu demişsin ya ona istinaden yazdım

O iş öyle olmuyo işte
Daha hamileyken sıkıntı yaşayıp donduran öğrencilerim var benim
Deme öyle deme yaa az kaldı benim şimdi vazgeçicem zaten yumurtlamayı kaçırmışım herhalde temin ona üzülüyordum. Hayırlısı buymuş dedim senin mesajı görünce. Kaygılandım valla ama ne bileyim sağlıklı olduktan sonra olur gibime geliyor da sağlık sorunu çıkarsa bende veya bebişte baya riskli tabi Allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…