Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım dün sormuşsun sanki aklımda Kaldı şimdi cevap vereyim.. benim bildiğim kadarıyla insülin direncim yok ama doktor kilo alımın varmı dedi var dedim Glifor 850mg yazdı günde 1 içiyorum..bana hamile kalsan bile içmenin zararı yok dedi..sen zararı olur mu demişsin ya ona istinaden yazdım
Teşekkür ederim kuzum ben de cumartesi dahiliyeye gideceğim kana tiroid bi bakılcak ne olmuş ins direnci için de konuşcam doktorla gliforu 🥰

Deme öyle deme 🙈 yaa az kaldı benim şimdi vazgeçicem 🙈 zaten yumurtlamayı kaçırmışım herhalde temin ona üzülüyordum. Hayırlısı buymuş dedim senin mesajı görünce. Kaygılandım valla ama ne bileyim sağlıklı olduktan sonra olur gibime geliyor da sağlık sorunu çıkarsa bende veya bebişte baya riskli tabi Allah korusun 😔
Canım sakın ama sakın erteleme... İş, kariyer hepsinin telafisi var en fazla 1 sene geç biter tezin ama bebek için biyolojik saat işliyor yaşını bilmiyorum ama ilerde keşke dememek için ertelemeni tavsiye etmem💜

Allah Allah ya çok üzüldüm . inşallah bundan sonrakiler tutunur canım . bende korktum şimdi ya coraspin kullanıp tekrar düşük olur mu diye olmaz diye düşünüyordum hep
İnşallah olmaz canım, bizim gibi pıhtılaşması olanlar bide sağlıksız gebelik miydi pıhtılaşmadna mıydı neden net bi cevapta alamıyoruz o da sıkıntı

İnşallah olmaz canım, bizim gibi pıhtılaşması olanlar bide sağlıksız gebelik miydi pıhtılaşmadna mıydı neden net bi cevapta alamıyoruz o da sıkıntı
Bugünde yaptın mı test peki bende bi yarın yapayım o zaman test ne olur ne olmaz aynı sorunları taşıyoruz 😐

Femara gibi canım benimkinin adı letu.. pazartesi başladım cuma bitecek doktorum ya cumartesi yada pazartesi gel dedi pazartesi gidicem kontrole inşallah.. gerek duyarsa çatlatma iğnesi yazacak sonra 14 gün beklicez😍 haber ederim canım
hadi bakalım hayırlı haberler verelim inşallah :) Bende heycanlıyım bakalım yarın ko0ntrolde ne diyecekler çatlatma iğnesi verecek mi yeterince büyüklüğe ulaştı mı merak ediyorum :110:

X