Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kızlar günaydın.. ne kadar enerjik grup valla:) beni de yazın.. takvimim uygulamasına göre bat 26 eylül. bazen döngülerim tutmuyorda uygulamaya göre bu ay gidiyorum bakalım doğru çıkacak mı?
ikinci çocuğu istiyoruz kızlar. 3.ay olacak bu deneme..inşallah bu topic hepimize uğurlu gelsin

Merhaba kızlar bizde eşimle 4 aydır deniyoruz herhangi bir sonuç alamadık. Defalarca silik çizgiler çıktı ümitlendim ama sonu hep hüsran kırmızılar geldiii Şimdi bat 7 Ekim. İnşallah bu ay tutar Rabbim hepimize, isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Çevremde herkes hamile. Psikolojik olarak takmıyorım gibi gözüksem de çok takıyorum. Allah yardımcımız olsun.. gözlerimizi yaşlı bırakmasın inşallah bir an önce

Hahahaha kız ne olacak 5 kg almışsın verirsin boyunu bilmiyorum ama 50 hala düşük bir kilo evet düzen çok önemli ya ben de acıkmadıkça yemiyorum ama o da iyi bişi değil işte mesela çalışırken kahvaltı yapmam öğle yemeğinde baya fena yerim akşama da tok olurum sonra atıştırmalarla geçiştirirşm bu en olmaması gereken şey mesela bence sen sıkma hiç çok fazlan yok biraz yürüyüşle bile gider o bence
Oo çok iyiymiş gerçekten büyük şans. Arkadaşlıktan tanışıklıktan gelme olunca çok iyi olmuş. Evet haklı ben de kahkaha attım çok haklısın yani dediğin gibi en özel yerimizi görüyor en özel konuları konuşuyoruz daha ne olacak
Amin inşallah, işte salgına denk gelince veri toplama süreci sekteye uğradı bakalım nasıl gidecek bundan sonrası bir an önce bitsin artık diyorum ama öğrenciliği de hala seviyorum sanırım kendimi sabote edip iyice uzatabilirim
Evet canım coraspin kullanıyorum benimde 2 gebelik kaybım oldu malesef
Benim annemde pıhtılaşma var. Ben de bazı faktörlerin taşıyıcısıyım. Kendim bir felç veya dvt geçirmedim ama yine de önlem olarak ben de kullanıyorum. Bebiş olursa iğneye geçilecek muhtemelen. Geçmiş olsun size de çok
Evet ya yaşam tarzı olsun bunu geçici bir süreç gibi düşünmeyin diyorlar da benim tatlısız bir hayatı geçici olarak düşünmem çok mümkün değil gibi

Kızlar feci bir baş ağrısı tuttu bugün beni ağrı kesici icsem sorun olur mu ya bayadır bırakmıştım kullanmayı resmen işe odaklamadım ağrıdan

Ben üzerimde otorite kurulmasını hiç sevmiyorum kendi kurallarımı kendim koymam lazım bi ara aralıklı oruç yapıyordum ama ins direncim olduğunu öğrendikten sonra bi daha yapmadım uzun süreli açlık yasak çünkü

Canım teşekkür ederim , umarım gecirmezsinde. Benim dedemde felc durumu olmustu ama hiç bu durumun genetik olmasının üzerinde durulmamıstı benim düşük olunca testte cıktı işte kısmet bakalım inşallah sağlıkla bebişlerimize kavusuruz

Sağlık her şeyden önemli tabi

bu grup tarih yazmaya geliyor

Bu meslekte hoca bile olsan öğrencilik bitmiyor ki (şekil 1a: ben) Hatta stresin ortadan kalkıp da okuyup araştırma yapmak çok daha keyifli oluyor Doktora öğrencilerime hep söylediğimi sana da söyleyeyim: Elini çabuk tut. Bebiş gelirse bu doktora bitmez

Aslında egzersiz yapsak o bile yeter ama çok üşeniyorum yaa

Amiiinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…