Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben de adetten 4 gün önce ve 2 gün önce yaptım negatifti. Olsa kesin çıkardı o yüzden ben de bekliyorum
Bende öyle düşünüyorum, o yüzden test yapıp daha fazla üzülmenin anlamı yok. Bekleyelim bakalım

Biliyorum canım ama yine de normalde de zaten bebek adet döngüsünün ortasında oluşuyor yani öğrenildiğinde iki hafta sayılmıyor. Seninki sadece dışarıda döllendi. Sayarken bir farkı yok aslında
Canım öyle söylediler bana 3 gün zaten hastanede geliştiler sonra transfer oldum aradan 11 gün geçti kan verdim. Tam 2 haftalık dediler

• KAÇ YAŞINDASIN? ➔ 27
  • KAÇ AYDIR/SENEDİR İSTİYORSUN? ➔ 2,5 SENEDİR
  • İLK GEBELİĞİN Mİ? ➔ EVET
  • KAYBIN VAR MI? ➔ HAYIR
  • REGLİN DÜZENLİ MİYDİ? ➔ EVET
  • EŞİNDE YA DA SENDE BİR SAĞLIK PROBLEMİ VAR MIYDI?➔ EŞİMDE YOKTU, BENDE VARDI
  • KÜR YA DA İLAÇ KULLANDINIZ MI?➔ SOĞAN KÜRÜ, BAL-ÇÖREK OTU-TARÇIN DENEMİŞTİM AMA İŞE YARAMADI
  • HAMİLE KALMAK İÇİN KLOMEN/AŞILAMA/TÜP BEBEK GİBİ BİR TEDAVİ ALDIN MI?➔ EVET TÜP BEBEK TEDAVİSİ GÖRDÜM İLK DENEMEDE HAMİLE KALDIM
  • OVÜLASYON TAKİBİ YAPTIN MI?➔ TEDAVİDEN DOLAYI HAYIR
  • HANGİ GÜNLERİ DEĞERLENDİRDİN?➔ -
  • BELİRTİLERİN VAR MIYDI, NE ZAMAN BAŞLADI?➔ KASIK AĞRISI,GÖĞÜSLERDE HASSASİYET,SIK İDRARA ÇIKMA,İŞTAH
  • ÇİFT ÇİZGİYİ BATA KAÇ GÜN KALA GÖRDÜN?➔ 1 GÜN KALA
  • BU SÜRECİ YAŞAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYELERİN NELERDİR?➔ Eğer ortada bir sıkıntı varsa ve normal yolla olmuyorsa direk tüp bebek öneriyorum tabiki kolay değil hala iğneler ilaçlar kullanıyorum ama bu güzel haberi aldığım zaman hepsini unuttum iyiki de yapmışım diyorum.Rabbim isteyen herkese bu güzel annelik duygusunu nasip etsin inşallah

Gulum kayinvalidem gildeyim ve burasi cok kalabalik test yanimada almadim ancak eve gidince yaparim suanlik elhamdulillah cok sukur birsey yok belim kasiklarim agriyor sabah migde bulantisiyla uyandim hayirlisi olsun inseALLAH

canım yeni bat 8 kasım

Kızlar merhaba adetime 6 5 4 gün kala test yaptım ilk ikisi hafif silik son testte bişey çıkmadı. Adetime 2 gün kala kan testi yaptırdım 0.100 çıktı. Dün regl olmam gerekirken olmadım belim kasıklarım ağrıyor göğüslerim de de ağrı var benım gibi olup sonra hamile oldunu öğrenen varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…