Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İyi akşamlar kızlar, beyaz krem şeklinde akıntı kasık batması oluyor ama göğüs hassasiyeti falan yok bata 7 gün kaldı sizce gebelik belirtisi mi

İyi akşamlar kızlar, beyaz krem şeklinde akıntı kasık batması oluyor ama göğüs hassasiyeti falan yok bata 7 gün kaldı sizce gebelik belirtisi mi
cankm ben o krem akıntıyı iki aydır yaşıyorum ve kasık batmasını da . hamilelik belirtisi diye okuyorum ama iki
aydır olan eden bişiy yok. inşallah seninkiler bebişe isarettir

cankm ben o krem akıntıyı iki aydır yaşıyorum ve kasık batmasını da . hamilelik belirtisi diye okuyorum ama iki
aydır olan eden bişiy yok. inşallah seninkiler bebişe isarettir
Amin inşallah cnm Bu ay diğer aylara göre farkli olan göğüs hassasiyetim cnm diğer aylar yumurtlamadan sonra başlardı yürürken bile acırdı bu ay yok parolaktin yüksek çıkmıştı geçen ay ilaç kullandım o yüzden mi anlamadım, Rabbim hayırlı zamanda nasıp etsin inşallah isteyen herkese

Merhaba gebelik testinde ilk 5 dkk bisy yoktu yarm saat snra baktm cift cizgi bole olup hamile oldugunu ogrenen vr. Mi :/

Geciktim canım 4 gün oldu bugün hala bekliyorum

Ben de geciktim canım ama kistten dolayı sanırım, ya da bu ay herkes mi gecikiyor acaba havalardan. Black Light sen test yapmış mıydın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…