Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar merhaba adetime 6 5 4 gün kala test yaptım ilk ikisi hafif silik son testte bişey çıkmadı. Adetime 2 gün kala kan testi yaptırdım 0.100 çıktı. Dün regl olmam gerekirken olmadım belim kasıklarım ağrıyor göğüslerim de de ağrı var benım gibi olup sonra hamile oldunu öğrenen varmı
kan testi net sonuç verir canım ben de silik çizgi görüp kan verdm sonuç seninki
gibi dün de regl oldum

Kızlar merhaba adetime 6 5 4 gün kala test yaptım ilk ikisi hafif silik son testte bişey çıkmadı. Adetime 2 gün kala kan testi yaptırdım 0.100 çıktı. Dün regl olmam gerekirken olmadım belim kasıklarım ağrıyor göğüslerim de de ağrı var benım gibi olup sonra hamile oldunu öğrenen varmı
Ama kan negatif :/

Kızlar günaydın; hamile olan, regl olan, geciken, tarihi belli olan var mı ?

Black Light Black Light 10.10.20201 YIL
eczhnm eczhnm 10.10.20202,5 YIL
fiona13 fiona13 10.10.20202 YIL
@Ttn10.10.20203 AY
@eylulyorgunu 10.10.20202 AY
@Mrvzkn10.10.20202 AY
@venushatun28 10.10.202010 AY
@ndeniz38 11.10.20201 AY
@Germanteacher 11.10.20205 AY
@Manukabal 11.10.20204 YIL
@goldies1611.10.20201 AY
Kocasininprensesi93 Kocasininprensesi93 11.10.20202,5 YIL
@merve_1 12.10.20206 AY
@minnikMucize12.10.20203 AY
Ben bu gece itibariyle adet oldum çok üzgünüm,

Ben bu gece itibariyle adet oldum çok üzgünüm,
hayırlısı kuzum, reglin gecikmeden kan verme bi daha çok yıpratıyor insanı ufacık bir umut bile, takip ettim senin durumunu ama olumsuz yorum yapmak istemedim yanlış anlarsın diye. güzel haberler alacağın bir ay olur umarım bu ay:dua: bat tarihini güncelliyim

Kocasininprensesi93 Kocasininprensesi93 hayırlı olsun, çok sevindim 🥰 sağlıkla kucağına almanı dilerim canım
biraz da tüp bebek sürecinden bahsedebilir misin? hangi şehirdesin? Hangi merkezde tedavi gördün? Tüm tedavi için ne kadar ödediniz?
çok sordum ama merak eden çok var 🙋🏻‍♀️
Teşekkür ediyorum🥰🥰inşallah o da nasip olur canım. Tüp bebek sürecim 1 ay içinde bitti önce ön görüşmeye gittik muayene etti doktor vitamin takviyeler yazdı eşimle bana 1 ay onları kullandık sonra adetin 3üncü günü günü tedaviye başladık iğneler yazıldı ve hergün onları kendim karından vurdum bi 12 gün kadar bu süre içinde sık sık hastaneye çağırıldım yumurtaların durumuna bakılması için her gittiğimde de kah verdim.yumurtalar yeteri büyüklüğe geldiğinde opu yapıldı ve opudan 3 gün sonra transferim gerçekleşti 2 embriyo transfer etti doktorum🌸👼🏻👼🏻11 gün sonra da beta-hcg testi vermek için çağırdılar. Ben istanbulda yaşıyorum acıbadem maslakta tedavi gördüm doktorum bülent belki duymuşsundur ünlü bi doktor tvlere falan da çıkıyor. Canım yani sorun neyse ona göre tedavi edilip ilaçlar yazılıyor şimdi ne desem yalan olur onu hastanede tedaviye başlamadan önce ayrıntılı olarak konuşuyosun. İlaçlar olmadan sadece tüp bebek tedavisi 10000

Teşekkür ediyorum🥰🥰inşallah o da nasip olur canım. Tüp bebek sürecim 1 ay içinde bitti önce ön görüşmeye gittik muayene etti doktor vitamin takviyeler yazdı eşimle bana 1 ay onları kullandık sonra adetin 3üncü günü günü tedaviye başladık iğneler yazıldı ve hergün onları kendim karından vurdum bi 12 gün kadar bu süre içinde sık sık hastaneye çağırıldım yumurtaların durumuna bakılması için her gittiğimde de kah verdim.yumurtalar yeteri büyüklüğe geldiğinde opu yapıldı ve opudan 3 gün sonra transferim gerçekleşti 2 embriyo transfer etti doktorum🌸👼🏻👼🏻11 gün sonra da beta-hcg testi vermek için çağırdılar. Ben istanbulda yaşıyorum acıbadem maslakta tedavi gördüm doktorum bülent belki duymuşsundur ünlü bi doktor tvlere falan da çıkıyor. Canım yani sorun neyse ona göre tedavi edilip ilaçlar yazılıyor şimdi ne desem yalan olur onu hastanede tedaviye başlamadan önce ayrıntılı olarak konuşuyosun. İlaçlar olmadan sadece tüp bebek tedavisi 10000
Teşekkür ederim 😊 canım nazik ve bilgilendirici cevabın için. Allah tamamına erdirsin inşallah 🙏🏻 Tabi herkesin sağlık durumu, yaşı, hormon değerleri birbirinden farklı, kişiye özel tedaviler belirlenip, ilaç dozu ayarlanıyordur. Ben özellikle merkezi ve doktorunu öğrenmek için sormuştum. Tabi bu arada işlemin maliyetini de sormak istedim.
Biraz önceki soru-cevap kısmında yazdığın bi söz çok hoşuma gitti. Yani normal yolla olmuyorsa beklemenin bi anlamı yok demişsin ya, ben de aynı o şekilde düşünüyorum. Tekrar hayırlı olsun. Sana ve ailene sevgiler 😊

X