Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kizlar kasiklarimda agri var özellikle sol tarafta ve patlicak gibi sanki kasiklarim akinti da cok yumurta çatlıyor olabilir mi aksam pik görmüştüm testte

Rica ederim canıminşallah. Tavsiye ederim gittiğim hastane ve doktoruçok memnun kaldım. Ne kadar erken tedaviye başlansa o kadar iyi biz kadınların yaşı geçtikçe gerçekten zorlaşıyor o yüzden vakit kaybetmemek lazımAynı düşüncedeyiz ne güzel. Çoook teşekkür ediyorum Allahım sana da nasip etsin. Sevgilerimle

Yok estağfurullah farkındayım ben de zaten unutsuzca gittim arkadaşlarım dan kimyasal geçiren var dış gebelik olan var gecikince git dediler onlar , hayırlısı olsun ama galiba kimyasal geçirdim bende, öyle düşünüyorum

Üzülme canım vardır bunda da bir hayır. Yaptığın testler bu kadar yıkıyor seni. Sabretmek gerek. Umut etmek çok güzel ama erken davranınca hayal kırıklığı büyük oluyor.
EVEt ben hiç hamilelik yaşamadığım için tecrübeli kişilere ayak uydurdum esasen, bilemediğim için her söyleneni yapıyor insan,eşime çok üzüldüm sorun benden sen niye yıpratıyon kendini dedi, olur mu dedim bu yol bizim yolumuz,

Kızlar varmı sizce ay ben şoktayım bugün 12 gün yumurtlamanın degerlendirmedim bile bu ay tek ilişki

E
gölge gibi sanki bişi var canım tam emin olamamakla birlikte hemen mi çıktı ?
Evet canım hemen cıktı daha önce bu test kullanıyordum ama hemen hic çizgi vermemişdi ay şokdayım inanamıyorum halla dış gebelik geçirdim en son inş varsa saglıklıdır

E
Evet canım hemen cıktı daha önce bu test kullanıyordum ama hemen hic çizgi vermemişdi ay şokdayım inanamıyorum halla dış gebelik geçirdim en son inş varsa saglıklıdır
Cnm ben de gördüm inşallah vardır ve sağlıklıdır dis gebelik gecirdiysen daha önce bence gecikmeden kan testine git ve hamilelik çıkarsa iki güne bir takip et katlanısini ben de dis gebelik geçirdim daha önce erken farketmek önemli gerçekten

Günaydın kuzum yeni bat 6 Kasım

Evet canım yarın gidecem Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…