Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bi ay daha kullanip sonra birakicam galiba canimm
Doktorun dedigide dogru ama klomen ve tup bebek tedavileride tam olarak ayni etkiyi yapiyor. Cok kafam karisiyo bazen benim ya

Bi ay daha kullanip sonra birakicam galiba canimm
Doktorun dedigide dogru ama klomen ve tup bebek tedavileride tam olarak ayni etkiyi yapiyor. Cok kafam karisiyo bazen benim ya
En azından kontrol altında olunuyor orda kuzum, ben de kullandım 6 ay hem de belkı de olacakken onun yuzunden olmadı, doktora soylediğimde bana cok kızmıstı

Kizlar prolaktin 30 cikti doktor dostinex verdi bu ilaci kullanip hamile kalan varmi
Ben ilk gittiğimde 38 di doktor ilaç vermedi bana kendi düşer tek başına yüksek olması bişey ifade etmiyor dedi 1 ay sonra 19 a düştü dün ki testinde 14 e düşmüştü ilaç kullanmadım ama kullanıp hamile kalanlar var

En azından kontrol altında olunuyor orda kuzum, ben de kullandım 6 ay hem de belkı de olacakken onun yuzunden olmadı, doktora soylediğimde bana cok kızmıstı
Sen çok uzun süre kullanmışsın canım ben 1 tane denemek için aldım bitince almam bi daha, zaten bitkisel kürleri uzun süre kullanmamak gerekiyor

Canmm pik vallahi cok sevindim senin adina inşallah yarina da guzelce siliklesir catlamiş derizzz eşine iliskiden yarm saat once sade turk kahvesi icir spermleri baya hareketlendiriyormuş aklinda olsunn

Sen çok uzun süre kullanmışsın canım ben 1 tane denemek için aldım bitince almam bi daha, zaten bitkisel kürleri uzun süre kullanmamak gerekiyor
Clife sitesinde öyle demiyor kuzum, en az 3 ay 3 +3 kullanın diyor.. Bi umut diyip aldım.. Hiçbir sorunum yokken olmadı

Daha önceden yerleşme yaşadığın için ayırt edebilirsin zaten. İlk kez duydum bu kadar erken yumurtlamayı. Demek ki adet bitimi başlamak gerekiyor testlere. Birşey daha öğrendim bugün.
Ben pcos hastası olduğum için testleri aldığım kişi adet bitimi hemen başla demişti ben 2.gün gördüm adetten hemen sonra. Oyüzden hemen başlamakta fayda var

kizlar bu ay neden bilmiyorum asiri vajinal kuruluk yasiyorum hatta o kadarki iliski gerceklesemiyo akintim vs sifir kayganlastiricida preseed cok pahali ve siparis vermesi gelmesi 10 gunu bulur bu ayi kacirmis olurum yani onun harici baska fikirleriniz varmi mesela zeytinyagi vs kullansam gebelige engel olurmu kolaylastirirmi kafam karistida

Canmm pik vallahi cok sevindim senin adina inşallah yarina da guzelce siliklesir catlamiş derizzz eşine iliskiden yarm saat once sade turk kahvesi icir spermleri baya hareketlendiriyormuş aklinda olsunn
Cnm insallah yaaa bizim dün oldu ilişki bugün olmicak herhalde az önce minseo yarin sabah olsa daha iyi olur dedi ama bizimki sabah namazdan sonra gidecekmiş ise çok yoğunmus anca yarın aksam olur inşallah kaçırmış olmam ya bu kadar pik gormusken hatırlıyorsun di mi geçen ay iki kutu klomen bitirdim yumurta olmamıştı simdi ilaçsız oluyordur inşallah kendi başına

Allah ol der olur canim benim kafaya sakin onu takma dun zaten olmus bugun pik olduguna gore yarin catlicak yumurta omru 24saat yarin aksamda yapsan olacagi varsa olur kuzum

Allah ol der olur canim benim kafaya sakin onu takma dun zaten olmus bugun pik olduguna gore yarin catlicak yumurta omru 24saat yarin aksamda yapsan olacagi varsa olur kuzum
Dogru diyorsun cnm çok zorlamayım o zaman adami yarın sabah için aksam da olsa olur dediğin gibi olacagi varsa dünkü ilişkiden yine olur

Canım evet haberlerden izliyoruz bizde çok üzüldüm çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…