Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İnşallah canım O zaman bekle yarınıda düşük tehliken falan varsa bekleme dicsktim iğne falan bişey verebilirler diye, bu erkekler hep böyle benim eşimde ben görmüyorum hani falan diyodu silik cizgi olunca
Yok canım lekelenme falan olsa evet korkar giderdim ama şuan her şey stabil, hamile arkadaşlara yolladım bekle dediler valla, salı günü yaparsın test sonra da kan ver artık çıkarmış varsa,

Canım böyle kafanda 3-4 gün düşünüp huzursuz olcagına bence git kan ver ve kurtul
Yaa dayanamıyorum evet ama çıkmazsa da üzülüyor insan, bak kimyasala dönüyor sonra çok can sıkıcı oluyor, tıp dünyası gebelikten saymazken biz hamile olduğumuza nasıl da inanıyoruz,

Darısı başıma ama dongum çok uzadı boyle insallah gelmez adet ikimizin de
Ay inşallah canım hiç gelmesin bu ay, bebişlerimiz gelsin ben gecen ayda gec yumurtlamısım gec adet gelince anladım ovü testi yapmamıstım cümkü heralde mevsim gecisinden düzenimiz değişiyor. Senin kullandığın macundan falanda olabilir belki

Eğer macundansa inşallah sağlıklı bir yumurta oluşuyordur ve gebelik olur inşallah....Ama sorun mu var acaba diye korkuyorum

Eğer macundansa inşallah sağlıklı bir yumurta oluşuyordur ve gebelik olur inşallah....Ama sorun mu var acaba diye korkuyorum
Bende aynısını düşündüm korktum hatta böyle koyulasmadan adet gelcek heralde diye ama bugün pik olunca rahatladım. Sorun yoktur kuzucum ya içini rahat tut bu ay inanıyorum ben bizim bebişlerimiz olcak. Senle mayıs topiğinde de aynı zamanlarda hamiştik hatırladığım kadarıyla

Ağzından bal damlıyor inşallah bu ay beklenen aydır
Eylül annesi olacaktım olmadı, benimle bir olanlar doğurdu şimdi bebekleri kucaklarında ikincisi mucize gibi geldi 2021 Ocak annesi olacaktım yine olmadı karnım boş Bu ay acımızın dindiği mutlu olduğumuz bir ay olsun ne olur

canım ben de silik çizgi gördüm ama çizgiden sonra gittim kan verdim hemen negatif çıktı. ama inan rahatladım sanki çünkü var mı yok mu düşüncesi beni daha çok yoruyo, karar senin
Ay neden silik çıkartıyor bu testler ya hani güvenilirdi, pazar pazar güzelce dinlenmek varken kendime nasıl da eziyet ediyorum galiba gidicem masalkzz

Aynen kuzu doktora söylim direk iğne versin kaç tane vuruluyor ki haftada 1 gün mü her gün mü ilaç içmekten bıktım valla hastanede kan alan kızla kanka olmamıza az kaldı
İlk kutuyu her gün vurunabilirsin kuzu çabucak yükseltir
Canım burun akıntısı değil ya burun tıkanıklığı böyle çok kuru sanki. Hormonlardan kaynaklı oluyormuş galiba okudum
Arkadaşımda oldu hatta duyunca ben de çok şaşırmıştım ne alaka diye
Seni o kadar iyi anlıyorum ki bide kendini yarım eksik hissetme duygusu Allah büyüktür ne nasip etmişse ona boyun egmek zorundayız
Aynen hele böyle aileyle toplanıldığında herkesin ya karnında ya yanında ben bomboş.. Allah en doğrusunu bilir üzülsem de teslim oldum Hiç tedavi oldunuz mu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…