Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sorayım canım geçen sefer ki değerim den daha düşük çıkmış B12 takviye almam gerekecek sanırım 346 idi 320 olmuş
Benim de senin gibiydi canım, iğne önerdi doğru düzgün yaptıramadım, gebelik için 500lü değerlerin üstünü istiyorlar. Benexol da mide bulantısı yapıyor diye başlamadım. Dil altı spreyler var onlar da kullanışlı

Aslında iğneyi aksatmasan çabuk toparlar. Benim 180 küsürden 600lere çıktı bir ayda. Gerçi haftada bir yaptırıyordum.

İğneyi eşim yapar aslında en etkilisi iğne mi canım

İğneyi eşim yapar aslında en etkilisi iğne mi canım
Cnm benim gecen sene coook düşmüştü 180 lerdeydi sanki fizik tedavi doktoru norogrovizm diye iki iğnenin karistirildigi bi iğne verdi 10 tane hepsini vurdur dedi ben 6 tanesini vurdurdum 4 tanesi evde kayboldu vurduramadim onda da varmış bi hayır 6 tanesiyle bile üst sınırı geçmiş değerim 800 lu bisey çıkmıştı

Aslında iğneyi aksatmasan çabuk toparlar. Benim 180 küsürden 600lere çıktı bir ayda. Gerçi haftada bir yaptırıyordum.
Bana da öyle önerdi ama üşengeçlikten iki tane yaptırabildim minseo oo çok şanslısın kuzu o zaman direk iğne al diğerleyile hiç uğraşma, ben yerini bulup eşime gösteriyorum ama iğneyi oynatıyor içeride bu sefer ağrı çekiyorum

Vitamin iğnesi zaten yakar. Bir de düzgün yapılmazsa işkence oluyor.

Aynen kuzu doktora söylim direk iğne versin kaç tane vuruluyor ki haftada 1 gün mü her gün mü ilaç içmekten bıktım valla hastanede kan alan kızla kanka olmamıza az kaldı

Günaydın canım. Teşekkürler cevap için.. Peki pik olduğu gün ilişki oluyor ya. Sonrasında da kaç gün daha ilişki olmalı. Bugün de yapacağım bakalım inşallah çatlama olur..
pik günü ertesi üç gün kuzı. sperm sorunu varsa gün aşırı yani bi boş bi dolu :)

ah canım allahım yarıdmımcınız olsun cidden kötü niyeti
olan herkesin elinde patlasın o molotoflar. en kısa zamanda normale dönmeniz dileğiyle ben de belene fidan bağışladım dün nacizane eşimle beraber.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…