Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar birçok belirti yaşıyorum kramp, bel ağrısı , baş ağrısı, sol kasıkta ağrı vs. Ama birkaç gündür burnum tıkalı. Bu da bir belirti midir? Yani böyle hisseden oldu mu hiç?

Kızlar birçok belirti yaşıyorum kramp, bel ağrısı , baş ağrısı, sol kasıkta ağrı vs. Ama birkaç gündür burnum tıkalı. Bu da bir belirti midir? Yani böyle hisseden oldu mu hiç?
yok canjm burun akıntısını nerden çıkardın, sinüzititir o . çok belirtin varsa madem kan versen

Canım burun akıntısı değil ya burun tıkanıklığı böyle çok kuru sanki. Hormonlardan kaynaklı oluyormuş galiba okudum

Kizlar sabah 9:30 da test yaptm ckmadi gece yaptm bole cikti dkk bile surmedi bu mumkunmu testmi bozuktur.
Bgun 28. Gunm adet 33-40 gun arasi olurum net tarihim yk maalesef bu yuzdn bilemiorm adete ne kdr vr
canım hemen çıktıysa var gibi kan ver istersen

Canım bence sen hamişsin yerinde olsam bugün tekrar kan verirdim

Yaa ama yine düşük bir beta çıkacak diye korkuyorum zaten bu yaptığım marka olaylı baksana sende bile öyle yapmış adet olmuşsun, bir şey dicem sen kaç gün sonra adet oldun test yaptıktan sonra gecikip mi yapmıştın bide, tuvaletten çıkamıyorum resmen karnım çok ağrıyor ama adet ağrısından farklı

Canım benimki karısık ben düşüklerim ve pıhtılaşmam olduğu için varsafa erken öğreneyim diye kan verdim 0.100 dü üstüne 2-3 gün sonra sonra bat günü test yaptım pozitif cıktı ama ardından tekrar yapmadan hemen gene kan verdim cünkü burda bazı arkadaslarda 2 gün çnce negatifkem poxitife dönen vardı. Burda bi arkadasta one step markanın hiç yalancı pozitif vermediğini de demişti bana biraz sans işi ya bazen işte bozuk test denk gelebiliyor. Ama sana hem gece hem şimdi denk gelcegni sanmam. Senin düşüğün falan var mıydı?

Dün akşam ilişkiden sonra ben yine yatıyordum, eşim de dedi ki‘ sen niye yatıyorsun ki 2.5 senedir yatıyorsun olcak olsa olurdu..
Ne diyeyim haklısın dedim
Seni o kadar iyi anlıyorum ki bide kendini yarım eksik hissetme duygusu Allah büyüktür ne nasip etmişse ona boyun egmek zorundayız

Geçmiş olsun senin durumun da zormuş inşallah rabbim yardımcın olur bebişine kavuşursun, Yok canım ben hiç hamile bile kalamadım 2 buçuk senedir evliyim 10 aydır falan istiyoruz, bu arada testim durdukça çizgi daha da belirdi eşime gösteriyorum diyor delisin sen kopkoyu olmadan gitmeyelim hastaneye

Eklentiler

• image.jpg
    96,1 KB · Görüntüleme: 51
İnşallah canım O zaman bekle yarınıda düşük tehliken falan varsa bekleme dicsktim iğne falan bişey verebilirler diye, bu erkekler hep böyle benim eşimde ben görmüyorum hani falan diyodu silik cizgi olunca

13 e

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…