Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sabah test yaptım silik pembe çizgi oldu sonra 30 saniye içinde kayboldu çizgi 😀hayallerim gibi

Ağzından bal damlıyor inşallah bu ay beklenen aydır :dua: :KK200:
Eylül annesi olacaktım olmadı, benimle bir olanlar doğurdu şimdi bebekleri kucaklarında :KK43: ikincisi mucize gibi geldi 2021 Ocak annesi olacaktım yine olmadı karnım boş :KK43: Bu ay acımızın dindiği mutlu olduğumuz bir ay olsun ne olur :dua::KK200:
Bende gecem sene bu zamanlar ilk düşüğümü yapmıştım umarım bu ay hiç bunun üzüntüsünü yasamam sevincle dolarım diyorum🙏🏻 Bakalım inşallah bu ay bize uğurlu gelsin:anneadayı:

Folat depom iyi canım kullandığım folik asit D vit katkılıydı B12 ekstra almam gerekecek canım
Benim kullandığım folik asit tabletinin içinde d vitamini ile B12 takviyesi vardı, ondan dedim. Folat değerin iyi ama bırakınca belki b12 değerin düşmüş olabilir 🙄
Ben GNC B12 kullandım iki kutu, faydası oldu, değerim iyi çıktı.

Eklentiler

• IMG_20201011_174856.jpg
    IMG_20201011_174856.jpg
    101,3 KB · Görüntüleme: 62
Aa 😮 erken mi yumurtladın?
Bu pik mi oluyor, benim beynim yandı artık ☹ Geç yumurtlayıp üstüne görmüş olabilir misin? Testi neden yaptın belirti mi var? Gebelik testi yaptın mı? o_O
Beni hep yanlış etiketliyorsunuz tesadüf görüyorum mesajları :lülülü:
Kuzum macun yüzünden olabilir, hormonlarını uyarıyor, ben de c life kullandığımda boyle abuk sabuk olmustu 4 gun oncesınden gelmıstı, ve az olmustu adetim..
Bilmiyorum ki şimdi bu yumurtlama mı değil mi ben de anlamadım, melinda- melinda- kuzu üstüne görmüş olamam baya yoğun regl oldum çünkü belirtim yoktu reglim bitti diye başlayım dedim dün akşam belim ağrıdı sadece o kadar

Kuzum macun yüzünden olabilir, hormonlarını uyarıyor, ben de c life kullandığımda boyle abuk sabuk olmustu 4 gun oncesınden gelmıstı, ve az olmustu adetim..
Geçen ay tam günümde oldum kuzu ama bilmiyorum ben de anlamadım valla daha macunu yiyeli 4 gün oluyor

X