Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sabah test yaptım silik pembe çizgi oldu sonra 30 saniye içinde kayboldu çizgi hayallerim gibi

Bende gecem sene bu zamanlar ilk düşüğümü yapmıştım umarım bu ay hiç bunun üzüntüsünü yasamam sevincle dolarım diyorum Bakalım inşallah bu ay bize uğurlu gelsin

Folat depom iyi canım kullandığım folik asit D vit katkılıydı B12 ekstra almam gerekecek canım
Benim kullandığım folik asit tabletinin içinde d vitamini ile B12 takviyesi vardı, ondan dedim. Folat değerin iyi ama bırakınca belki b12 değerin düşmüş olabilir
Ben GNC B12 kullandım iki kutu, faydası oldu, değerim iyi çıktı.

Aa erken mi yumurtladın?
Kuzum macun yüzünden olabilir, hormonlarını uyarıyor, ben de c life kullandığımda boyle abuk sabuk olmustu 4 gun oncesınden gelmıstı, ve az olmustu adetim..
Bilmiyorum ki şimdi bu yumurtlama mı değil mi ben de anlamadım, melinda- kuzu üstüne görmüş olamam baya yoğun regl oldum çünkü belirtim yoktu reglim bitti diye başlayım dedim dün akşam belim ağrıdı sadece o kadar

Kuzum macun yüzünden olabilir, hormonlarını uyarıyor, ben de c life kullandığımda boyle abuk sabuk olmustu 4 gun oncesınden gelmıstı, ve az olmustu adetim..
Geçen ay tam günümde oldum kuzu ama bilmiyorum ben de anlamadım valla daha macunu yiyeli 4 gün oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…