Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ne hissettiğimi de bilmiyorum. Tek istediğim ağlamak. Ama öyle böyle ağlamak değil. Evi dağıtarak. Herşeyi kırıp dökerek. Ki böyle bir insan değilim.
Canım sana diyeceğim tek şey duygularını sakın bastırma ne yapmak istiyosan onu yap ağla bağır kır dök ama bastırma, bastırılmış duygular bizim ayak bağımız hislerini o an o duygu içinde yaşa ki önüne bakabildin o yüzden ağlayabildiğin kadar ağla, ağlama demiyeceğim

Umut etmekten yoruldum desem. Ben neler yaşadım neler atlattım. Hiç bu kadar çökmedim. Belki de yaş ilerledikçe yorgunluk da artıyor bilmiyorum. Üstüste gelmesi belki de böyle çöktü üzerime. Hep güçlü hep pozitif olmaya çalışmak iyi bişey değilmiş. Kendi başıma olduğum halde çok istememe rağmen ağlayamıyorum bile.

Kuzum böyle hissetmen o kadar normal ki anormal olan sen değilsin malesef yaşadığımız kötü olaylar anormal kesinlikle güçlü görünmek zorunda değilsin başkaları üzülmesin diye kalbini ezme, içinden geldiği gibi yaşa hislerini

Canım benim bunlarda birer sınav senin için. Ben eminimki çok iyi vereceksin ve mutluluğa ereceksin Allahın izniyle bütün dualarım seninle

C canikom cnm benim çok üzüldüm yaa vardır bunda da bi hayır demekten başka dicek bişey yok ama minseo doğru söylüyor sakın bastırma duygularını hastalık olarak geri dönüyor insana kanaman çok mu şuan yani kimyasal olduğundan emin misin

V
Sağol canım. Belki de benim anne olmamam gerekiyor.
Çok çok üzüldüm mesajlarını okurken, ağla yak yık ama sakın kendini annelik duygusundan uzak hissetme, bu kadar istersen belki de dogru ay bu ay degildi ve belki bu kadar zorluğun üstünden öyle bi anda gelecek ki müjde ve mutluluk hayatın daha da güzelleşecek. Üzüntünü mutlaka yaşa şu an yaşa ama bir kaç gün sonra üzüntünü geride bırakıp hayatına devam et ve umutlarına sarıl unutma en güzel çiçekler en ıssız yerlerde acanlardir rabbim sana güç versin

Amin canım çok sağol

Ne hissettiğimi de bilmiyorum. Tek istediğim ağlamak. Ama öyle böyle ağlamak değil. Evi dağıtarak. Herşeyi kırıp dökerek. Ki böyle bir insan değilim.
Canım adet kanamasi oldugu kesin mi? Dusuk tehdidi olmasin doktorun ne dedi kesin kimyasal gebelik mi dedi degerin de 58mis cok dusuk değil

Kesin canım. Muayene etti. Zaten parça falan atmaya başladım.
minseo dediği gibi iyi yönlerini düşün üst üste gebe kalabilmen gibi, bir neden yok her şey normal diyorsun takviyelerle bunun üstesinden gelirsiniz inşallah Ben çok inanıyorum senin yakında sağlıklı bir gebeliğin olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…