Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Valla canım doktor yazdıysa ezbere verdiğini sanmıyorum bu ilaçlar çünkü ağrı kesici gibi bi şey değil şimdi ne çıktığını bilmeden de bişey diyemem e devlette sonuçların görünür onların ekran görüntüsünü alıp başka bi doktora daha git olmazsa minnikMucize

cok sagol kuzu amh'i ben de cok isytrm ama burda devlette de ozelde de yapilmiyormus Istanbul'da yaptirin diyorlar ama salt amh testi icin Istanbul'a gidesim yok bu pandemide, yok icim icimi yiyor zaten yasim 33 oldugu icin
Amhtan ziyade lsh ve fsh daha önemli amh ın çok olsa da kaliteli yumurtlama olmuyorsa hiç bi işe yaramaz ultrasonla da anlıyorlar rezerv durumunu zaten folikülleri sayarak bence onu çok kafaya takma

Amhtan ziyade lsh ve fsh daha önemli amh ın çok olsa da kaliteli yumurtlama olmuyorsa hiç bi işe yaramaz ultrasonla da anlıyorlar rezerv durumunu zaten folikülleri sayarak bence onu çok kafaya takma
Folikulleri vajinal ultrason ile sayiyorlar degil mi canim, o da benim icin ayri dert ama bakalim derse mcbur deneyecegim sansimi, bi kere dr denemisti de bacaklarim zangir zangir titreyince snra bakariz demisti, of ne zor kadin olmak

Folikulleri vajinal ultrason ile sayiyorlar degil mi canim, o da benim icin ayri dert ama bakalim derse mcbur deneyecegim sansimi, bi kere dr denemisti de bacaklarim zangir zangir titreyince snra bakariz demisti, of ne zor kadin olmak
Sen de benim gibi geriliyor musun

Sen de benim gibi geriliyor musun
Maalesef canim o zmn da ilk ve son oldu, ben bu nedenle normal dogum da yapamadim zaten, en basta demistm doktorlara ama ingiltere de isteege bagli sezaryen olmadigi icin bni aldilar normal doguma, snra allahtan suyu bitti de cocugun oyle sezaryene girdim, o koltugu bile gorunce kotu oluyorum ben htta smdi yazarken bile oyle oldu, keske hic gerek kalmasa

Senin baya kötüymüş canım benim o kadar değil mesela doktor gel aşılama yapalım dese koşa koşa giderim normal doğum yapmak isterim, daha önce bu konuda yaşadığın kötü bi olay mı var? Cinselliği de çok sevmediğini söylemiştin ya bilinçaltında yatan bi korku bi bastırılmışlık bi travma mı var acaba

Olabilir canim, tabulari kafamda yikamamis da olabilirm, ben de asilamayi cok istyrm ama aklima hc bu kismi gelmemisti haha smdi sen yazinca aydinlandim ne guzel

Kuzuu nerelerdesin sen nasılsınn ben topiğe giremediğimden pek yazdıysan da göremedim. Düzene girdi mi adetin
cankuuuşş iyiyim şükür sen nasılsın ben burlardayım yaaaaa filmden önce adet oldum filmden sonra ilça verdi yine duphastan yine oldum şimdi bilmiyom olcammı olmıcammı nolcak mechul troid için ilaç içiyom haftaya kontrole gideceğim bakalım sen nerlerdesin napıyosun

Olabilir canim, tabulari kafamda yikamamis da olabilirm, ben de asilamayi cok istyrm ama aklima hc bu kismi gelmemisti haha smdi sen yazinca aydinlandim ne guzel
Kendini çok kasma kuzum o konuda bence allahtan vajinusmus olmamışsın bak, vajina çok elastik bi Organ çocuk çıkıyo ordan düşünsene doktorun aleti incecik bişey ve kayganlaştırıcı sürüyormuş hiç anlamıyormuşsun bile benim çekindiğim kısım çıplaklık kısmı bişeyin girme çıkması değil de

kimyasal olduğunu nasıl anldın ki canım? Kahveremgi leke sonrası kanama geldi diye diyorsan kimyasal sonrası öyle olabiliyor 2-3 ayda tam düzenin olur
Benim kimyasaldan sonra hep öyle oldu mesela 3 4 gün önce lekelenme yaşayıp regl oldum sadece bu ay olmadı

ya aynen bende de mahremiyet duygusu had safhada aglamkli olmstm zaten bakalim
Cuma gunu neler bekliyor beni

Noldu canım sen kan mı vermistin
kuzu kimyasal olduğunu nasıl anladın

kimyasal olduğunu nasıl anldın ki canım? Kahveremgi leke sonrası kanama geldi diye diyorsan kimyasal sonrası öyle olabiliyor 2-3 ayda tam düzenin olur
daha cok erken degil mi bunu soylemek icin?

Karnımı parçalıyorlar gibi ağrım başlayınca ağrı kesici yaptırmaya gittim. Şüphe varsa diye kan testi de yapıldı. Bhcg 53.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…