Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Dr hemen muayeneye aldı zaten. Sorun da burda. Hiç ama hiçbir sorun gözükmüyor.
Canım eşin sperm verdi mi hiç? Yumurta kaliten nasılmış peki doktor ona baktı mı acaba yumurta kalitesi artırıcı takviye mi kullansan ımpryl tarzı bi ürün ben benim kimyasalın benim yumurtanın kalitesizliğine bağlıyorum mesela testlerde doğrudüzgün pik göremediğim için, hamile kalmanda bi sıkıntı yok çünkü klomen tedavisi almadın hiç di mi

Hiç hamile kalamadığımda bu kadar üzülmemiştim. Kabullenmiştim. Ama iki ay üstüste kayıp olunca çok koydu. Hayatımda ilk kez bu kadar yorgun hissediyorum.
Seni o kadar iyi anlıyorum ki 💔😔 o yüzden üzülme öyle olur böyle olur demek gelmiyor içimden şuan ne hissettiğini çok çok iyi biliyorum😥

Canım eşin sperm verdi mi hiç? Yumurta kaliten nasılmış peki doktor ona baktı mı acaba yumurta kalitesi artırıcı takviye mi kullansan ımpryl tarzı bi ürün ben benim kimyasalın benim yumurtanın kalitesizliğine bağlıyorum mesela testlerde doğrudüzgün pik göremediğim için, hamile kalmanda bi sıkıntı yok çünkü klomen tedavisi almadın hiç di mi
Herşeye bakıldı canım. Yaşıma göre yumurtalığımın yarım olmasına rağmen yumurta sayısı da kalitesi de gayet iyi herşey. Eşimde de hiçbir sorun yok.

Seni o kadar iyi anlıyorum ki 💔😔 o yüzden üzülme öyle olur böyle olur demek gelmiyor içimden şuan ne hissettiğini çok çok iyi biliyorum😥
Ne hissettiğimi de bilmiyorum. Tek istediğim ağlamak. Ama öyle böyle ağlamak değil. Evi dağıtarak. Herşeyi kırıp dökerek. Ki böyle bir insan değilim.

Herşeye bakıldı canım. Yaşıma göre yumurtalığımın yarım olmasına rağmen yumurta sayısı da kalitesi de gayet iyi herşey. Eşimde de hiçbir sorun yok.
Kuzum o zaman doktorların dediği gibi doğal seleksiyon 😔 ama sen yine de takviye kullanmayı bi düşün bi dahaki aylara doktorunla bi görüş bence 😞 insülin direncin olmasına rağmen üst üste hamile kalabilmiş olman pco olmaman bunlar çok büyük artı senin için iyi düşün😔

X