Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ne hissettiğimi de bilmiyorum. Tek istediğim ağlamak. Ama öyle böyle ağlamak değil. Evi dağıtarak. Herşeyi kırıp dökerek. Ki böyle bir insan değilim.
kuzum cok üzüldümm böyle konuşma lütfen kendine hakim ol dua et ya sabır de ne bilyim bak yanlz değilsin hepimizin derdi aynı.. detaylı bi muayene olmuşmuydun? önümüzde ki aya yoğunlaşman gerek

Canımı sıkan da bu. Hiçbir sorun yok ama sonuç da yok. Tedavisini olabileceğim bişey yok. Ne eşimin ne benim. Çok sağlıklı besleniyoruz. Huzurluyuz mutluyuz. Her insanınki kadar stresimiz var fazlası yok çok şükür. Ama yok işte. Belki de bize yazılmadı.

kuzum cok üzüldümm böyle konuşma lütfen kendine hakim ol dua et ya sabır de ne bilyim bak yanlz değilsin hepimizin derdi aynı.. detaylı bi muayene olmuşmuydun? önümüzde ki aya yoğunlaşman gerek
Herşeyi yaptırdık. Yoğunlaşmak derken anlamadım canım?

Herşeyi yaptırdık. Yoğunlaşmak derken anlamadım canım?
Kuzum yani adetim bitsin sağlıklı besleneyim yumurtlama dönemim iyi olsun gibi pozitif düşüncelere yoğunlaş demek istedim ne bilyim sana iyi gelir belki.. şuanı unut elden bişe gelmez biraz ağlayıp boşaldıysan önümüzdeki günlere odaklan.. rabbim bilir vaktini hayırlısıyla gelecek bebişin inşallah.. yanlız değilsin en önemlisi de bu bizler yanındayız canım

Sağol canım. Belki de benim anne olmamam gerekiyor.
Gūlūm Benim ALLAH sabr versin uzulme demek ne kadar dogru olur ne kadar teselli eder bilmiyorum ama tek bildigim mucizen sana hic beklmedigin anda umut olucak Rabbim kucagini bos birakmasin her kadin anne olmayi hakeder ama her kadin ayni imtihani yasamaz senin imtihaninin sonucu sabrinin sonucu selamettir install Rabbim senin duani seviyor biraz daha dinlemek istiyor belki

Sperm dna hasar testi fish analizi vs yapildi mi, amh kaçtı

Ağlayabilsem biraz rahatlıcam haklısın. Sağol canım

Amin canım sağol

Canım kızlar merhabaa :) Ben regl oldum ama çok mutluyum ahahaha. Normalde adetlerim gecikirdi bir hafta falan bu ay normal düzenine döndü sanırım TSH normale girince. Bundan sonraki aylarda yumurtlama günümü takip edicem bakalımm umut oldu içimm.

Ağlayabilsem biraz rahatlıcam haklısın. Sağol canım
canım benimm . Okudum yazdıklarını olur mu öyle şey hiç ? Rabbimin hazinesi geniş hep birlikte dua edicez verecek hepimize. Bak hamile kalanlar diyor ki ne zaman rahat bırakırsam o zaman oldu diye. Rahat olalım gevşeyeli yeni aya yeni umutlarla girelimm

Sperm dna hasar testi fish analizi vs yapildi mi, amh kaçtı
Aklına gelecek herşey yapıldı canım. Bütün değerler normal. Şu an amh değer olarak hatırlamıyorum. İlk evlendiğimizde başladık testlere biz, yaşımızdan dolayı. 2 senedir 6 ayda bir kontrol ettiriyoruz. Doktorlarımız gayet iyi. İkimizde de sorun çıkmıyor.

Biz başından beri rahatız ki canım. Son iki aya kadar hiç gebelik olmadı takmadık. Olmuyor demek ki dedik. Ama iki aydır kimyasal olması üzüyor.

Kızlar program kullanıyoruz ya hani telefonumuzda . Siz reglinizin son gününü neye göre belirliyorsunuz ben tam iadrak edemiyorum onu bilgi verir misiniz rica etsem ?

Kızlar program kullanıyoruz ya hani telefonumuzda . Siz reglinizin son gününü neye göre belirliyorsunuz ben tam iadrak edemiyorum onu bilgi verir misiniz rica etsem ?
Tamamen kesilmeden önceki gün reglinin son günü leke leke geliyor zaten anlıyorsun o günden sonra olmucağını

BOyle dusunmende guzel canim hakkina hayirlisi olsun duani eksik etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…