Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım yok ben akıntımdan anlıyorum 2 kez geldi ay içinde daha önce gelmiyodu yani hep 1 kez gelirdi yum günü. Bakalım nasıl olacak. Kadınlar gerçekten karmaşık varlıklar bu konuda

Canım bendekiler eşşek kadarlar ama onlarda da var böylesi. Geçen akşam adam atletle kanepeye oturmuş geçmiş kamera karşısına. Yaa bişey giy üstüne. Saygı da yok. Seninkiler küçük anlarım da koca adamı terslemek zorunda kalıyorsun.

çocuklar da sıkıldı yazık üzülüyorum onlara da ama şimdiki nesilde ne korku var ne utanma biz öğretmen görünce korkudan yolumuzu değiştirirdik

Sabah çok kötü karın ağrısıyla uyandım ben de adet olduğumdaki ağrıdan ama bat 8 benim. hala da var ağrı başka bir sey yok

Cnm ben öyle görsem dersten atarım heralde bi daha da almam bunlar küçük olduğu halde atasım geliyo çünkü uyarıyorum duyduğuna da eminim ama hiç oralı olmuyor çocuk

çocuklar da sıkıldı yazık üzülüyorum onlara da ama şimdiki nesilde ne korku var ne utanma biz öğretmen görünce korkudan yolumuzu değiştirirdik
Aynen cnm ben de öyleydim yani bi saygı vardı eskiden şimdi o da yok maalesef evet çocuklar da çok sıkıldı bizler de çok sıkıldık veliler vurdumduymaz 22 kişilik sınıfta az önce 7 kişiyle ders işledim yani okul açılsa hastalık stresi mi çeksem evde uzaktan eğitim stresi mi çeksem karar veremiyorum

Yaa hemen alıyorum o zaman ben pkolularda işe yaramıyor diye biliyordum
Canım pkolular da lh devamlı yüksek olduğu için testte diğerlerine göre koyu çıkıyor ama pik olmadığı belli oluyor. Pik yaparsa zaten hemen anlarsın anlamasan bile bize sorarsın yardımcı oluruz inşallah. Minnak kurabiyeler sayfasından alırsan pko olduğunu söylersen aşırı hassas olmayan yeşil testlerden gönderiyor ama ben birgebeningünlügü sayfasından daha çok memnun kaldım

Eklentiler

• IMG_20200929_131612.jpg
    101,8 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…