Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
yok kuzum benim bence yeterince büyümeden çatlıyordu geçen ay macun yedim ilk kez kopkoyu yumurtlama gördüm testte bu ay da devam edeceğim ona
kuzu o zamanlar bınlardan daha koyu test görmüyor muydun ?

Banada dua et ne olur kist ameliyati olucam sonuç iyi olsun hamisdi senin duan kabul olur saglikla kucagina al bebisini

Banada dua et ne olur kist ameliyati olucam sonuç iyi olsun hamisdi senin duan kabul olur saglikla kucagina al bebisini
Kuzu o ameliyattan korkma. İki kez çoklu miyom ameliyatı oldum. Biri açık biri kapalı. Drun iyiyse güveniyorsan gözü kapalı geçip gidiyor.

domestos bence hep köpürür
Valla köpürtüyor. Ben temizliğe başlarken klozete döküp oraya gelene dek yumuşatsın diye bekletirim. Bir gün eşim farketmemiş tuvalete girmiş. Altını zor çekerek bana bi koşuşu var ki acilen ürolojiden randevu alalım diye

Umut olsun Rabbimden umidinizi kesmeyin sonuc ne olursa olsun Asla dilinizi duasiz birakmayin Doktora ne kadar heycanla gitmistim kesin gozuyle bakiyordum doctor lapis in da otururken yanimda benim yaslarimda bir bayan vardi ufak bir sohbetimiz olmustu ilk o girdi bir oglu vardi 2 yaslarinda simdi 2.cisi 2 aylikti sonra Ben Girdim neyse bende hicbirsey yok uzuldum ama icimden ne dualar edip girmistim kadin anladi sanki dedi ilk cocuguma 2 yil hamile kalmadim kist iltihap vs. yasli bir nine bana sogan suyunu ic dedi ictim of ay ha mile kaldim dedi neyse bende denedim vesiledir evladi vercek olan Rabbimdir o ay hamile kaldim suan 2 yasinda Rabbim bagislasin 1 oglm var ve ha mile kaldigim ay annemi kaybetmistim ne yemek ne su aglamak aglamak ama Rabbim of masumu bana verdiki umut Olsun yikilmiym diye

Kuzum nasıl heyecanla yazdıysan zor okudum yeminle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…