Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kız çamaşır suyu testi ne nasıl bi ağrı saplanma gibi mi ? kist ya da enfeksiyon yoksa olabilir bilemedim 6 gün kala biraz zor çıkar en azından 2 gün daha bekle bence

ara ara kasıklarıma batıyordu ama bu çok kötü oldu ? Göğüslerim patlıcak gibii

Canim benimde 2 gundur goguslerim sis kasiklarim fena ayrica oyle bi batip gecmiyor belli ediyor kendini belim sanki kiriliyor Rabbim hayirlara vesile etsin

kız çamaşır suyu testi ne nasıl bi ağrı saplanma gibi mi ? kist ya da enfeksiyon yoksa olabilir bilemedim 6 gün kala biraz zor çıkar en azından 2 gün daha bekle bence
aynı adet ağrısı gibi. Kist ve enfeksiyonum yok ama batma gibiydi .

Ay ben de bugün öğrendim idrara çamaşır suyu döküyorsun hamileysen köpürüyormuş yaptım köpük köpük oldu.Bilimsel olarak kanıtlanmamış ama yapan varmış google yazıyor

Sordum sordum cevap vermediniz hic sogan suyu kurunu deneyeniniz oldumu hanimlar

Kızlar merhaba bu ay ilk defa ovülasyon testi yapacağım. Bugün adet günümden 11. Günüm.. Az önce test yaptım.. Bu test mi böyle yani c yazan yer normalde daha koyu olması gerekmiyor muydu..

Limon testide yapiyorlarmis am a ne derece dogru bilemiyorum

ÇAMAŞIR SUYUYLA EVDE GEBELİK TESTİ
Yapılışı: Plastik kaba 3 yemek kaşığı çamaşır suyu koyulur. İdrar, çamaşır suyunun bulunduğu kaba eklenir. Eğer köpük oluşursa sonuç pozitif, oluşmuyorsa negatiftir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…