Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben sonuçtan korkuyorum hani kotu olmasin
Ca125 yuksek oldugu icin korkuyosun galiba demi? Benim kistimde yuksekti, kanser cikmadi. Sendede cikmaz insallah. Zaten doktorlar kolay sekilde ultrason da falan anliyorlar kistle kanser arasindaki farki. Kistin cogu zaman kenarlari belli olur, kanser daginik sekilde cikar. Bilmem anlatabildimmi. Icini rahat tut insallah kotu bisey yoktur

Insallah

kızlaar amh 2.98
progesteron 32 çıkmış 21. gün
nasıl bunlar ?
şimdi
çıkmış

kızlaar amh 2.98
progesteron 32 çıkmış 21. gün
nasıl bunlar ?
şimdi
çıkmış
Anne adayının düzenli yumurtlayıp yumurtlamadığı adetin 21. günü progesteron hormonuna bakılarak anlaşılabilir. Adetin 21. günü progesteron değerinin 10-15'in üzerinde olması o ay bir yumurtlama olduğunu gösterir.

bu gereksiz mi yüksek acaba kuzu

Sen yazınca hemen cevap bile vermeden gidip coledan damla aldım hemen düzelsin istiyorum değerim ya canım sıkıldı bide hep kendimi 1 senedir falan o kadar yorgun hissediyordumki bu da sebebi olabilirmiş yani. Doktorumada sordum o coledan damladan günde 4 damla seklinde önerdi şimdilik kullancam bakalım. Cok cok teşekkür ederim kuzum bu arada

Damlanin dozu nasıldı canım, elimde coledan damla var ama dozunu unuttum..düşüktü benim de

Damlanin dozu nasıldı canım, elimde coledan damla var ama dozunu unuttum..düşüktü benim de
Canım günde 4 damla dedi bugün doktorum bana o damla için ac karna alabilirsin ister direk agzına dök ister suyla karıstır ister ekmekle ye farketmez dedi

Ultrasondan anlarmışım sana atiyim bir bak istersen

Eklentiler

• 20201005_173607.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 33
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…