Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlaarr Acil yardımmm!!

Adete 6 günüm var inanılmaz bir kasık ağrısı yaşıyorum 10 dk sürdü hemen geçti normalde adet olacakken ağrır sadece hemen adet olurdum ama bu çok farklı bişey sizce belirti mi?

Bir de çamaşır suyu testini yapan var mı hiç onu yaptım o teste göre pozitif çıktı ama eczaneden test alsam çıkar mı şu an ?
Canım az kalmış bekle biraz daha. Kendini çok dinlememeye çalış. Çamaşır suyu testi falan boşver gözünü seveyim.

Insallah kendiliginden giden kistlerdendir canim. Degilse bile seni rahatlatmis olayim, ben aynen bu boyda bi kist icin ameliyat oldum, cok rahat gecti. Saat 12 de girdim aksamina yuruyerek wc ye bile gittim da
Ben sonuçtan korkuyorum hani kotu olmasin

Kuzu
aynı adet ağrısı gibi. Kist ve enfeksiyonum yok ama batma gibiydi .

Ay ben de bugün öğrendim idrara çamaşır suyu döküyorsun hamileysen köpürüyormuş yaptım köpük köpük oldu.Bilimsel olarak kanıtlanmamış ama yapan varmış google yazıyor :110::confused:
Kuzum kocanınkini de döksen köpürür ki. Kimyasal tepkime bu.

Ben 15 gun ictim Bata song 1 hafta Rabbimin izniyle yazarim size neler yaptigimi canim inseALLAH yararli olur
Ay hadi insallah 🙏🏼 umut olalim birbirimize hepimiz burda. Ya benim aklima su takikiyor sogan suyunun söktürücü etkisi var ya hani rahmide temizliyor. Yumurtlama zamaninda icersem ve döllenme olursa tutunamazsa falan diye dusunuyorum kendi kendime beyin firtinasi yapiyorum 😂😂 o yuzden tam 15 gune tamamlamayim dedim. Sizin dusunceniz ne bu konu hakkinda🤔

Ay hadi insallah 🙏🏼 umut olalim birbirimize hepimiz burda. Ya benim aklima su takikiyor sogan suyunun söktürücü etkisi var ya hani rahmide temizliyor. Yumurtlama zamaninda icersem ve döllenme olursa tutunamazsa falan diye dusunuyorum kendi kendime beyin firtinasi yapiyorum 😂😂 o yuzden tam 15 gune tamamlamayim dedim. Sizin dusunceniz ne bu konu hakkinda🤔

Biraz heycan olsun sana bunun cevabini 1 hafta sonra net veriym canim bebek tutununca o kadar kuvvetli bir sekilde ise yaramiyor ki

X