Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Progesteron güzel cıkmış gebelik için ideal Insallah bebişin gelir canım
kuzu sağolasınn peki ben sunu kaçırdım bat 12 eylül ben ayın 3 ekimde verdim 22. gün olıyıor ondan belki yüksek çıkmış mdır ?

Aaa süper kuzum tebrik ederim topiğin 4. Hamilesi
Hematologa gittim kan sulandırıcı ığne verdi yarından itibaren kullanırım inşallah. Bir de genetik analiz yapmamı söyledi 12 13 haftalikken gel dedi.
Kendi doktorumda bakti daha göremedi bişey 6 gün sonra tekrar gel dedi hayırlısı olsun
Hcg ye göre sizce kaç hafta kaç gün?
Doktor 3 4 hafta dedi

Daha yeni canım görünmez 5 6 haftalıkken görür keseyi

Bende yapmıştım köpürmüştü baya ama hamile degldm hatta diş macunuylada yaptım teste göre hamileydim ama yalnış bilgi hamile degildim boşuna sevnmiştm bende

kuzu sağolasınn peki ben sunu kaçırdım bat 12 eylül ben ayın 3 ekimde verdim 22. gün olıyıor ondan belki yüksek çıkmış mdır ?
Yok canım, sağlıklı bir yumurtlama ya da gebelik olmadığında değer böyle seninkisi gibi yüksek çıkmıyormuş, düşük çıkıyormuş. Senin güzel yumurtladığın kesinleşti, inşallah arkası da güzel bir şekilde bebişle gelir

allah razı olsun tatlım yorumun için inşallah canım bu ay pms başladı çoktan da bakalım inşallah sağlık olsun da geris gelir

S Selin1998 in cevapları
  • KAÇ YAŞINDASIN➔ 22
  • KAÇ AYDIR/SENEDİR İSTİYORSUN? ➔ 3 sene
  • İLK GEBELİĞİN Mİ? ➔ 2
  • KAYBIN VAR MI? ➔ 1 düşük
  • REGLİN DÜZENLİ MİYDİ? ➔ düzenli
  • EŞİNDE YA DA SENDE BİR SAĞLIK PROBLEMİ VAR MIYDI?➔eşimde bir problem yok. bende Pko. Tiroid. Insülin direnci.
  • KÜR YA DA İLAÇ KULLANDINIZ MI?➔ ilaçlar kullandım
  • HAMİLE KALMAK İÇİN KLOMEN/AŞILAMA/TÜPBEBEK GİBİ BİR TEDAVİ ALDIN MI?➔ sadece ovulasyon olması için inositol ve folik asit karışım ilaç verdi
  • OVÜLASYON TAKİBİ YAPTIN MI?➔ ultrasonla evet
  • HANGİ GÜNLERİ DEĞERLENDİRDİN?➔ adetin 10 12 14
  • BELİRTİLERİN VAR MIYDI, NE ZAMAN BAŞLADI?➔ son 2 gündür meme uçları sizlamasi vardi ve çok az baş dönmesi
  • ÇİFT ÇİZGİYİ BATA KAÇ GÜN KALA GÖRDÜN?➔ erken yumurtlama, 4 gün kala
  • BU SÜRECİ YAŞAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYELERİN NELERDİR?➔ sakin kendinizi yıpratmayın
  • sabrın sonu selamet
  • Bir gün hepinizin o çift çizgiyi görmeniz dileğiyle
  • Bizimde sağlıklı ilerlememiz için dualarınızda yer almak umuduyla
  • Maşallahinizi alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…