Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kızlar slm nasilsiniz ben de idare eder çarşamba günü dr gidicem sanirsam ameliyat olucam kapalı ameliyatsız edin de sonuç iyi olsun inslh

Ne icin ameliyat olucaksin canim sen takip edemedim
Canım bende 7 cm kadar kist çıktı bir hafta once once cok dr araştırdım gittim en son medicana doc dr var ona gittim vajinal muayene yaptı o baya rahatlattı beni iltihaplı kist dedi ilaç verdi bunu kullan çarşamba günü gel dedi bakalim ne olacak

çok çok geçmiş olsun canım, demiştim sana kötü bişiyy çıkmaz allahın izniyle :) biran önce iyileşiğ oğluşunun yanına dönmen dileğiyle :)

Çok teşekkür ederim cnm benım 2 bucuk yıl gectı bugunu de gordum cok sukur dualarım tüm isteyenlerle, en iyi ben anlarım sizi ,
Kuzum belirti olarak asılamanın 3.gümünden itibaren batma var gogus agrısı, butun belirtileri acıkcası progestan ıgneyee yordum ben, son iğneyi persembe yaptırmıstım devam ettı o gunden berı de, bugun adet günüm, adet olcam snaıyyorım ıslaklık var, batmalar hafıf hafıf devam edıyor

Selam hanımlar. Dualarımdasınız bilginiz olsun. Bunu söylemeye geldim belki biraz olsun moralinizin düzelmesine yardımcı olur diye. Rabbim her birinize sizin için en hayırlı olan vakitte güzel haberi almayı nasip etsin inşallah. Ümitsizlik yok, bıkkınlık yok. Dua var, sabır var, selamet var inşallah. Allaha emanet olun

canım nasıl gidiyor hamileliğin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…