Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kızlar bakın nisan ve mayıs ayındaki ovülasyon testlerimi buldum pik olması gereken günler ne kadar silikmiş :KK43: ben 4-5 ayı boşa geçirmişim resmen

Eklentiler

• IMG_20200519_164445.jpg
    IMG_20200519_164445.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar ne durumdasınız BAT ları güncelleyelim :KK55: bugün yazmayan tarihi geçenleri sileceğim tarih güncellemesi yapınca tekrar ekleyeceğim listeye haber bekliyorum.

@Kocasininprensesi93 @sporofit P PpAaSs -->kaç ay/yıl istediğinizi belirtir misiniz ?

@askininaskisi01.10.20204 YIL
@ManyakPrenses01.10.20204 AY
@Merve 02.10.202021 AY
@Fatosss_mustafa02.10.20205 YIL
@Remziyeoku 03.10.20204 AY
@venushatun28 04.10.202010 AY
@Masalmina 04.10.20209 AY
@Nisa 2018 04.10.20206 YIL
@kzlrgn05 04.10.20202 AY
@janabobc 05.10.20203 YIL
@ZeynepYldr 05.10.202013 AY
Lebenweise Lebenweise 05.10.20201 YIL
Benim geldi ya Kasım ayına kaldı umutlar🙄 5 Kasım olarak yine devam beklemeye

Kızlar ne durumdasınız BAT ları güncelleyelim :KK55: bugün yazmayan tarihi geçenleri sileceğim tarih güncellemesi yapınca tekrar ekleyeceğim listeye haber bekliyorum.

@Kocasininprensesi93 @sporofit P PpAaSs -->kaç ay/yıl istediğinizi belirtir misiniz ?

@askininaskisi01.10.20204 YIL
@ManyakPrenses01.10.20204 AY
@Merve 02.10.202021 AY
@Fatosss_mustafa02.10.20205 YIL
@Remziyeoku 03.10.20204 AY
@venushatun28 04.10.202010 AY
@Masalmina 04.10.20209 AY
@Nisa 2018 04.10.20206 YIL
@kzlrgn05 04.10.20202 AY
@janabobc 05.10.20203 YIL
@ZeynepYldr 05.10.202013 AY
Lebenweise Lebenweise 05.10.20201 YIL
Bu ay tam bir yıl oluyor canım. Hsg çektirdim temiz çıktı. 21.gün progesteron tahlili istedi dr ve adetin 2.günü kontrole gel dedi. Bakalım kısmet

Canım bende 7 cm kadar kist çıktı bir hafta once once cok dr araştırdım gittim en son medicana doc dr var ona gittim vajinal muayene yaptı o baya rahatlattı beni iltihaplı kist dedi ilaç verdi bunu kullan çarşamba günü gel dedi bakalim ne olacak
Insallah kendiliginden giden kistlerdendir canim. Degilse bile seni rahatlatmis olayim, ben aynen bu boyda bi kist icin ameliyat oldum, cok rahat gecti. Saat 12 de girdim aksamina yuruyerek wc ye bile gittim

Kızlar merhaba. Aranıza katılmak isterim bende. Nasıl ne yapıyordunuz anlatırmısınız rica etsem

• KAÇ YAŞINDASIN? ➔ 31
  • KAÇ AYDIR/SENEDİR İSTİYORSUN? ➔2 bucuk yıl
  • İLK GEBELİĞİN Mİ? ➔ evet
  • KAYBIN VAR MI? ➔ yok
  • REGLİN DÜZENLİ MİYDİ? ➔ evet, düzenli
  • EŞİNDE YA DA SENDE BİR SAĞLIK PROBLEMİ VAR MIYDI?➔ yok
  • KÜR YA DA İLAÇ KULLANDINIZ MI?➔ aşılama tedavisi için kullandım
  • HAMİLE KALMAK İÇİN KLOMEN/AŞILAMA/TÜP BEBEK GİBİ BİR TEDAVİ ALDIN MI?➔ aşılama
  • OVÜLASYON TAKİBİ YAPTIN MI?➔ 1 bucuk yıl yaptım, sonuc alamadım..
  • HANGİ GÜNLERİ DEĞERLENDİRDİN?➔ değerlendirme yapmadım
  • BELİRTİLERİN VAR MIYDI, NE ZAMAN BAŞLADI?➔ aşılamanın 3.günü belirtilerim basladı.
  • ÇİFT ÇİZGİYİ BATA KAÇ GÜN KALA GÖRDÜN?➔ bata 3 gün kala gördüm
  • BU SÜRECİ YAŞAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYELERİN NELERDİR?➔ tek bişey soylicem, SADECE İNANIN.. 2 bucuk yıl bekledim, tek bi gebelik dahi geçirmedim, Rabbim nasip etmedi, belki de daha hayırlıydı böylesi bizim için.. Çok şükür bugünü gösterdi bana da 🙏🏻
  • Allahım tüm isteyenlere nasip olsun.. Bu topikte öyle güzel öyle tatlı öyle yardımsever anne adayları var ki, onlara da yaşat bu mutluluguuu ❤️❤️❤️

• KAÇ YAŞINDASIN? ➔ 31
  • KAYBIN VAR MI? ➔ yok
  • HAMİLE KALMAK İÇİN KLOMEN/AŞILAMA/TÜP BEBEK GİBİ BİR TEDAVİ ALDIN MI?➔ aşılama
  • BELİRTİLERİN VAR MIYDI, NE ZAMAN BAŞLADI?➔ aşılamanın 3.günü belirtilerim basladı.
  • BU SÜRECİ YAŞAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYELERİN NELERDİR?➔ tek bişey soylicem, SADECE İNANIN.. 2 bucuk yıl bekledim, tek bi gebelik dahi geçirmedim, Rabbim nasip etmedi, belki de daha hayırlıydı böylesi bizim için.. Çok şükür bugünü gösterdi bana da 🙏🏻
  • Allahım tüm isteyenlere nasip olsun.. Bu topikte öyle güzel öyle tatlı öyle yardımsever anne adayları var ki, onlara da yaşat bu mutluluguuu ❤❤❤
minseo minseo

• KAÇ YAŞINDASIN? ➔ 31
  • KAYBIN VAR MI? ➔ yok
  • Allahım tüm isteyenlere nasip olsun.. Bu topikte öyle güzel öyle tatlı öyle yardımsever anne adayları var ki, onlara da yaşat bu mutluluguuu ❤❤❤
Sağlıkla kucağına al canım 🙏

Kızlaarr Acil yardımmm!!

Adete 6 günüm var inanılmaz bir kasık ağrısı yaşıyorum 10 dk sürdü hemen geçti normalde adet olacakken ağrır sadece hemen adet olurdum ama bu çok farklı bişey sizce belirti mi?

Bir de çamaşır suyu testini yapan var mı hiç onu yaptım o teste göre pozitif çıktı ama eczaneden test alsam çıkar mı şu an ?

Kızlaarr Acil yardımmm!!

Adete 6 günüm var inanılmaz bir kasık ağrısı yaşıyorum 10 dk sürdü hemen geçti normalde adet olacakken ağrır sadece hemen adet olurdum ama bu çok farklı bişey sizce belirti mi?

Bir de çamaşır suyu testini yapan var mı hiç onu yaptım o teste göre pozitif çıktı ama eczaneden test alsam çıkar mı şu an ?
ara ara kasıklarıma batıyordu ama bu çok kötü oldu ? Göğüslerim patlıcak gibii

X