Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ne tedavisi goruyorsun canm buyuk bir sknti yoktur umarim
Benim rahim filminde rahimde perde görüldü canım, histereskopiyle o alındı, şimdi de direk aşılama yaptırmak istiyorum, sonrasında tüp bebek. Siz doktora gittiniz mi hiç 1.5 sene olmuş galiba sizin de

Canim bu akintinin bir cok nedeni olabilir.
Ama macunla durdu deyince aklima su geldi:
Kalitesiz yumurtlama oldugunda projesteron yeterince salgilanmiyor, oda bu akintilara neden olabiliyor

Benide
Beni de eklermisin canım bat 26 eylul

Benim rahim filminde rahimde perde görüldü canım, histereskopiyle o alındı, şimdi de direk aşılama yaptırmak istiyorum, sonrasında tüp bebek. Siz doktora gittiniz mi hiç 1.5 sene olmuş galiba sizin de
Perde gebelige engelmiymiş
Ben gittim esim gitmedi o da en kisa sure icersinde gidicek ins
Hormon tahlillerim normaldi ama 1 yil olacak yaptirali birde devlette yaptirmism tekrarlasammi bilmiyorm
Doktor ultrasonda pco gorunumlusun dedi ama adetlerm duzenli ve yumurtlama goruyorm o yuzden onu cok kafama takmiyorm rahim filmi cekilmedm

Kızlar decavitteki d vitamini miktarı düşük yani eksikliği olmayanlar için günlük alınması gereken miktar ondaki, bizim gibi d vitamini eksikliği olanlar için çok daha yüksek ünite kullanmak gerekiyor
Anladım canım peki ocean nasıl sprey seklinde olan?

Merak ettim dr sorayım bakim

canikom beni 10 ekim diye günceller misin

Yaşamayan anlayamıyor. E bi de ağzı olan konuşuyor.

Patavatsıza bak ya. Ağzına kürekle vuracaksın.

Engel olmadığını ama düşüğe sebep olabileceğini söylediler canım, geçen bir topikte 2 düşük yaşamış bir hanımla konuşmuştum. Ben engel de olabileceğini düşünüyorum sebep belki görünmeyen bir şey ama bunu ortadan kaldırmak istedim en azından ki tüp bebeğe geçebileyim
rahim filmi çook önemli tüplerde bazen tıkanıklık da olabiliyor. Çektirmeni öneririm canım
Anladım canım peki ocean nasıl sprey seklinde olan?
O da güzel kuzum ama 1000ünite olması lazım senin günde en az 6000 ünite alman lazım, çabuk biter bu sprey. Coledan damla alsan daha iyi veya d colefor kapsül kullanıyorum ben o da olur 4 günde bir kullanabilirsin

Canim bu akintinin bir cok nedeni olabilir.
Ama macunla durdu deyince aklima su geldi:
Kalitesiz yumurtlama oldugunda projesteron yeterince salgilanmiyor, oda bu akintilara neden olabiliyor
aaa çok şaşırdım evet hele yumurtlama görmediğim ay öyle çok gelmişti ki ondan önceki aylar da geldi ama ben ovü yapmamıştım resmen 3 ayım boşa gitmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…