Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benimde cikolata kistim var canim. Bana kahverengi akintilari sayma dedi doktorum. Kirmizi olunca ilk gun dedi

Adetiniz duzensizmiydi yani kac gunde bi oluyodun banada adet duzenlemesi icin agnucastun verdi doktor ama kullanmadim henuz

Benim mantığa göre kırmızıya dönmesi canım çünkü kırmızıya dönen kan regl kanaması dır derler hep kahverengi gelen leke eski kan geliyor önden aslında daha o ayki reglim sökülmemiş oluyor mesela şuan ağrıdan ölüyorum ve kırmızıya dönmüş benim

Ben senin yerinde olsa kahve olanindan baslarim cunku agrinda geliyomus. Doktorlar her hastanin durumunda inceliyor galiba
Ama aşırı az oluyor nohut kadar falan geldi mesela dün bilemedim şuan ağrıdan ölüyorum ve kırmızılar söküldü

Kızlar bilenler varsa bişey soracağım 3 4 aydır falan reglden 3 4 gün önce kahverengi akıntım geliyordu hatta bi kaç kere sorduğumda yerleşme kanamasına benzetilmişti ama regl oldum regl öncesi lekelenme oluyordu yani macun kullandıktan sonra yaşamadım bunu sizce iyi bişey mi kötü bişey mi

Bi bitince test ver bakalım canım benim değerimi yükseltmemiş ama belki sende yükseltmiştir
Kızlar decavitteki d vitamini miktarı düşük yani eksikliği olmayanlar için günlük alınması gereken miktar ondaki, bizim gibi d vitamini eksikliği olanlar için çok daha yüksek ünite kullanmak gerekiyor

Kızlar decavitteki d vitamini miktarı düşük yani eksikliği olmayanlar için günlük alınması gereken miktar ondaki, bizim gibi d vitamini eksikliği olanlar için çok daha yüksek ünite kullanmak gerekiyor
Canım bana coledan-d verdi sence nasıl o yeterli mi

Hemen yapicaz ? bu nasil bir cumle insan nasipse istiyoruz falan der Allah izin veriyorsa yap bakalim yada yaptin olacak mi hemen
Ne kadar cahil insanlar Allah akil fikir hidayet versin.oldu mu peki ? 2 ay gecmis ustunden
Buarada bana da evlenmeden once korun hemen cocuk yapma falan diyolardi bende hemen oluyo mu ki sanki diyordum(hissetmisim gibi) onlar da olur niye olmasin demislerdi gercekten de hemen olmadi ama cevreme bakiyorum maşallah istedikleri hatta istemedikleri gibi oluyor arkadasim evlendi temmuzda hemen hamile kalmadi istemedikleri halde bu da bizim imtihanimiz herkesinki farkli Allah layikiyla sabredebilmeyi ve gecebilmeyi nasip eylesin

*kaldi

Kızlar ne durumdasınız BAT ları güncelleyelim bugün yazmayan tarihi geçenleri sileceğim tarih güncellemesi yapınca tekrar ekleyeceğim listeye haber bekliyorum.

Kocasininprensesi93 S sporofit P PpAaSs -->kaç ay/yıl istediğinizi belirtir misiniz ?

askininaskisi 01.10.20204 YIL
ManyakPrenses 01.10.20204 AY
merve 02.10.202021 AY
Fatosss_mustafa 02.10.20205 YIL
Remziyeoku 03.10.20204 AY
@venushatun28 04.10.202010 AY
M Masalmina 04.10.20209 AY
N Nisa 2018 04.10.20206 YIL
kzlrgn05 04.10.20202 AY
britneyyyyy 05.10.20203 YIL
Z ZeynepYldr 05.10.202013 AY
Lebenweise 05.10.20201 YIL

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…