Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar ne durumdasınız BAT ları güncelleyelim :KK55: bugün yazmayan tarihi geçenleri sileceğim tarih güncellemesi yapınca tekrar ekleyeceğim listeye haber bekliyorum.

Kocasininprensesi93 Kocasininprensesi93 @sporofit @PpAaSs -->kaç ay/yıl istediğinizi belirtir misiniz ?

@askininaskisi01.10.20204 YIL
ManyakPrenses ManyakPrenses 01.10.20204 AY
@Merve 02.10.202021 AY
@Fatosss_mustafa02.10.20205 YIL
@Remziyeoku 03.10.20204 AY
@venushatun28 04.10.202010 AY
@Masalmina 04.10.20209 AY
@Nisa 2018 04.10.20206 YIL
@kzlrgn05 04.10.20202 AY
britneyyyyy britneyyyyy 05.10.20203 YIL
@ZeynepYldr 05.10.202013 AY
@Lebenweise 05.10.20201 YIL
Canım ben bu sabah oldum yeni bat 4 kasım

Hemen yapicaz ? bu nasil bir cumle insan nasipse istiyoruz falan der Allah izin veriyorsa yap bakalim yada yaptin olacak mi hemen
Ne kadar cahil insanlar Allah akil fikir hidayet versin.oldu mu peki ? 2 ay gecmis ustunden
Buarada bana da evlenmeden once korun hemen cocuk yapma falan diyolardi bende hemen oluyo mu ki sanki diyordum(hissetmisim gibi) onlar da olur niye olmasin demislerdi gercekten de hemen olmadi ama cevreme bakiyorum maşallah istedikleri hatta istemedikleri gibi oluyor arkadasim evlendi temmuzda hemen hamile kalmadi istemedikleri halde bu da bizim imtihanimiz herkesinki farkli Allah layikiyla sabredebilmeyi ve gecebilmeyi nasip eylesin
Bana bir kadın olmuyor mu yapmıyonuz mu demişti pazarın ortasında 🙄 sonra gelinini anlattı başta istememiş de O yüzden sonra da olmamış çok üzülmüşler tüp bebekle olmuşmuş. Geline üzülmüştüm bana bunu diyen gelinine neler demiştir diye 😏

Bana bir kadın olmuyor mu yapmıyonuz mu demişti pazarın ortasında 🙄 sonra gelinini anlattı başta istememiş de O yüzden sonra da olmamış çok üzülmüşler tüp bebekle olmuşmuş. Geline üzülmüştüm bana bunu diyen gelinine neler demiştir diye 😏
Anlamiyorum ki insanlarda ki bu merak neden sanki gelip kendileri bakacaklar bos bos konusuyolar iste hic takilmamak lazm kismet deyip geciyorm artk yada akisina biraktik diyorm gecen esimin yengeside bana diyor gobegini cektir bilen birine gobegin dusmusturr belki diyor😂😂 falanca yerde varmis
Buarada kayinvalidem hic sormaz oyle seyleri cok sukur ama icten ice istiyordur tabi

Yaa inşallah pozitif sonuç alırsın canım 😍 ben de 2.5 senedir bekliyorum yine eşimle çok uzun yıllardır birlikteyiz ama ilk 2 sene korunmuştuk 😬
Aşılama yaptırdın mı hiç yoksa direk tüp bebek mi
Hiç aşılama yaptırmadım canım eşim istemedi. 3 klomen denemesinden sonra direk tüp bebeğe geçtik😍😍🥰

Anlamiyorum ki insanlarda ki bu merak neden sanki gelip kendileri bakacaklar bos bos konusuyolar iste hic takilmamak lazm kismet deyip geciyorm artk yada akisina biraktik diyorm gecen esimin yengeside bana diyor gobegini cektir bilen birine gobegin dusmusturr belki diyor😂😂 falanca yerde varmis
Buarada kayinvalidem hic sormaz oyle seyleri cok sukur ama icten ice istiyordur tabi
Benimki 2 seneden sonra başlamıştı hadi demeye senin daha erkeeen 😅
Aynen canım hayırlısı deyip geçmek lazım ama benim çok taktığım dönemlerdi, şimdi daha bi kabullendim artık 😉

Benimki 2 seneden sonra başlamıştı hadi demeye senin daha erkeeen 😅
Aynen canım hayırlısı deyip geçmek lazım ama benim çok taktığım dönemlerdi, şimdi daha bi kabullendim artık 😉
Sizde yeni yeni istiyorsunuz sanirim
Her ay yeni bir umut iste canim simdi reglim bitsin yine yumurtlama degerlendirme gunlerine giricez kisir dongu gibi😀

Sizde yeni yeni istiyorsunuz sanirim
Her ay yeni bir umut iste canim simdi reglim bitsin yine yumurtlama degerlendirme gunlerine giricez kisir dongu gibi😀
Yok kuzum ben 2.5 sene oldu isteyeli ama gelmedi 😬 artık tedavi boyutundayız biz de 😘

X