Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım ben bu sabah oldum yeni bat 4 kasım

Bana bir kadın olmuyor mu yapmıyonuz mu demişti pazarın ortasında sonra gelinini anlattı başta istememiş de O yüzden sonra da olmamış çok üzülmüşler tüp bebekle olmuşmuş. Geline üzülmüştüm bana bunu diyen gelinine neler demiştir diye

Anlamiyorum ki insanlarda ki bu merak neden sanki gelip kendileri bakacaklar bos bos konusuyolar iste hic takilmamak lazm kismet deyip geciyorm artk yada akisina biraktik diyorm gecen esimin yengeside bana diyor gobegini cektir bilen birine gobegin dusmusturr belki diyor falanca yerde varmis
Buarada kayinvalidem hic sormaz oyle seyleri cok sukur ama icten ice istiyordur tabi

Yaa inşallah pozitif sonuç alırsın canım ben de 2.5 senedir bekliyorum yine eşimle çok uzun yıllardır birlikteyiz ama ilk 2 sene korunmuştuk
Aşılama yaptırdın mı hiç yoksa direk tüp bebek mi
Hiç aşılama yaptırmadım canım eşim istemedi. 3 klomen denemesinden sonra direk tüp bebeğe geçtik

Benimki 2 seneden sonra başlamıştı hadi demeye senin daha erkeeen
Aynen canım hayırlısı deyip geçmek lazım ama benim çok taktığım dönemlerdi, şimdi daha bi kabullendim artık

Benimki 2 seneden sonra başlamıştı hadi demeye senin daha erkeeen
Aynen canım hayırlısı deyip geçmek lazım ama benim çok taktığım dönemlerdi, şimdi daha bi kabullendim artık
Sizde yeni yeni istiyorsunuz sanirim
Her ay yeni bir umut iste canim simdi reglim bitsin yine yumurtlama degerlendirme gunlerine giricez kisir dongu gibi

Sizde yeni yeni istiyorsunuz sanirim
Her ay yeni bir umut iste canim simdi reglim bitsin yine yumurtlama degerlendirme gunlerine giricez kisir dongu gibi
Yok kuzum ben 2.5 sene oldu isteyeli ama gelmedi artık tedavi boyutundayız biz de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…