Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
aaa çok şaşırdım evet hele yumurtlama görmediğim ay öyle çok gelmişti ki ondan önceki aylar da geldi ama ben ovü yapmamıştım resmen 3 ayım boşa gitmiş
Bende bu ay basladim macuna, insallah benimde olmaz bu ay
Benimde olmazsa yazarim sana, demekki gercekten ise yariyo

9-10 arası bişeydi canım. Dr önerisi tabi ben vitamin bile olsa sormadan kullanamıyorum.
Anladım canım ciddi yüksek bir doz da o yüzden şaşırdım, tekrar ne zaman baktıracaksın
benim de 17 ydi doktor2 ampül yazdı onları haftada 1 ampul kırarak 2 haftada bitir, günde 4 damla coledan kullan dedi bakalım ne kadar yükselmiş görcez

Yaa olmaz mı heyecan çok normal kaç embriyo oluştu, taze mi dondurulmuş mu, biraz darlıyorum seni ama merak ediyorum
Estağrfurullah canım 8 tane yumurtam toplanmıştı 4ü döllenebildi diğerleri yaşamadı 2 taze embriyo transfer edildi diğer 2 sini de dondurduk

Merhabalar çok teşekkür ederim mesajınız icin, ilk ay kpss yüzünden aşırı stresliydim bu ay da covid pozitifim insallah diğer ay hayırlısı olur hakkımda:)

canım merhaba konuyla ilgili tam bir bilgim yok ama kan değerlerin düşükse ondan kahverengi gelebiliyormus ben öyle duymuştum

Aslında ben de bir kan vermek istiyorum ama sağlık ocaklari pandemi döneminde almıyor

canım yumurtlama akıntısından bahsetmiyodum benim regl olmadan önce kahverengi leke gibi geliyordu ara kanama tarzı 3 aydır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…