Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hayırlı olsun. Akışına bıraksak da olmayabiliyor.

Neden oluyo peki sizinki hangi hormon bozukluklarinda
Benim troidim çok düşük çıktı birde adet zamanı yumurtlama döneminin olması yumurta dışarıya atıldığı için sağlıklı gebelik olmaz demişti yani beyin farklı çalışıyor yumurtalıklar farklı çalışıyor dedi adet düzenleyici verdi duphastan 2-3 ay bunu düzelticez dedi zaten benim 1,5 ayım geçti bunun üzerinden bakalım şuan troidimi bekliyoruz ona göre yine gidicem

Kızlar size bişey sorucam bugün yumurta akı gibi sünen iki üç kez akıntım geldi şeffaf bu ne anlamına geliyor ben yumurtlama zamanı diye düşündüm birde kaskklarımda çok fena bir ağrı sanki adet olacakmışım gibi ama adetim biteli 1 haftayı geçti ve eşimle 2 günde bir değerlendiriyoruz kasık ağrısı neden olabilir sizce

Ben de kırmızıya dönünce 1. Gün sayarım hep yumurtlamam da ona göre doğru denk geliyor hep ama bu durum hep kafamı karıştırır bakalım bu ay hangi güne göre doğru denk gelecek yumurtlama
Aynen benimde tam oyle oluyo. Doktoruma bu ay sordum, cunku ikinci gun hormon testi yapicaktim. Seninki hizli kirmiziya dönuyosa pekte onemli degil bence. Benilki uc gun sonra kirmoziya dönuyo

Ovu testin varsa yapsana bi canim. Benim bir kac kez yumurtlama zamaninda oldu kasik agrisi. Hata bu ay cok az kirmizi bisey geldi. Yumurtlama olabilir yani

Aynen benimde tam oyle oluyo. Doktoruma bu ay sordum, cunku ikinci gun hormon testi yapicaktim. Seninki hizli kirmiziya dönuyosa pekte onemli degil bence. Benilki uc gun sonra kirmoziya dönuyo
Benim ağrımın başladığı gün kahve geliyor sonraki gün kırmızılar başlıyor canım

Diş randevunuzla ne alakası var ilacın? Süt gelme derecesindyse sizin baya yüksek anlaşılan
Uyuşturmak için ilaç kullanıyorlar ya yan etki olur mu dite kullanmadım aslında ben emzirmeyi bıraktıktan sonra 11 ay bekledim süt geri gitmeyince 2 ay kadar önce dostinex kullandım salı ve perşembe tam içtim yarım değil tam gitti derken geri geldi tekrar içmek istiyorum ne zaman içsem bilemedim

Canim cok sagolasin benim bu sefer degerler bayagi yuksek cikt agrim da cok zaten ya kum ya tas dedi, hftaici urolojiye gidecegim, antibiyotik basliyorum, dilerim seninki hmn cozulur, opuyorum sizleri cok

Ovu testin varsa yapsana bi canim. Benim bir kac kez yumurtlama zamaninda oldu kasik agrisi. Hata bu ay cok az kirmizi bisey geldi. Yumurtlama olabilir yani
Yok kuzum doktor 2-3 ay normal şekilde olmaz hormonlarını düzeltçez olursa şansa demişti o yüzden kafama takmamak için almamıştım alsam mı ki

Kızlar şimdi benim bugün karnım ağrıyor ve kahve leke şeklinde geliyor kırmızıya dönmedi daha 1. Gün bugün mü yarın mı sayacağım
Canım ben bir doktorun videosunu izlemiştim ilk gün akıntı veya leke şeklinde olsa da o günden itibaren sayılır demişti
Ben de kırmızıya dönünce 1. Gün sayarım hep yumurtlamam da ona göre doğru denk geliyor hep ama bu durum hep kafamı karıştırır bakalım bu ay hangi güne göre doğru denk gelecek yumurtlama
Benim de kafam karışıyor. Yukarıda öyle dedim ama benim mesela bir geliyor tüm gün gelmiyor, ikinci gün bazen yine öyle, belki bazen 3.gün falan anca geliyor o nedenle ben lekeleri saymıyordum kendim
Benim de sizin gibi durum. Ben de bunu merak ettim eğer bir iki ay daha bebek olmazsa benden de adetin 2.3. günü gelmemi istedim. Benim de ilk lekelenmeler oluyor kesiliyor oluyor derken tam sökülmesi baya zaman alıyor. Benim rahmim ters ve çikolata kistim var. O nedenle bir önceki aydan kalıp tam atılmayan kanamalar atılıyormuş önce. Sze ne yanıt verdi doktor, uzun sürüyorsa tam sökülmesi hangisini sayacağız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…