Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kızlar iyi akşamlar herkes iyidir umarım, yoğun geçen bir gün ardından anca bakıyorum deli gib aklım burda ya bağımlılık yaptı

soru su: benim 25 ve 27 eylül ovü değerlendirme günlerm. yarın sabaj test yapsam ilk idrara çıkar mı sizce ? bat 9-10 ekim. ne dersiniz? pms başladı aslında hiç bir
değişiklik yok . napayım sizce ?

Tatlım benimde aynı tarihlerde oldu beklemedeyim üzülmemek adına adet geçmesini bekle derim, benim geç oldu bide belki geç döllenme olur,
Ya da ikimizde birbimizi gaza getirip test mi yapsak ay bilemedim

Bu dediklerinizi az çok yapmıştım, çatlama zaten testin koyulaştıktan sonra silikleşmese değil mi ben onu gördüm,

Tatlım benimde aynı tarihlerde oldu beklemedeyim üzülmemek adına adet geçmesini bekle derim, benim geç oldu bide belki geç döllenme olur,
Ya da ikimizde birbimizi gaza getirip test mi yapsak ay bilemedim
kız benim hiç gecikmeyi bekletmiyo ki ben de çatlıyom olana kadar bu sefer zaten sürekli kafamda çıldırdım heralde diyorum bazen ne için çabaladığım aklımdan çıkıyo uğraş gibi oldu sanki bana diye kızıyorum kendime. evet bizim sennle pikler yakındı birbirine, benim suan göğüs uclarım acıyo sadece bunda her pmste olan bişiy. onun dışunda da hiçbişiy yok ondan da umudum yok ama merak işte

Bence yapma

üzülcem bence bana öyle geliyo . zaten çarşamba prpgesteron sonucumu beklim bari en azından. düşük çıkarsa zaten yumurtlayamadığımı göstericek. iyi bişiy çıkarsa da umutlanır yaparım diyodum ama . kendimi tutmayı öğrenmem lazım .

Şöyle bi yazıya denk geldim;

"Elinizde bir bardak su olduğunu hayal edin.

1 dakika tutarsanız bir problem olmaz.

1saat tutarsanız kolunuz hissizleşir ve felç olur.

Bardağın ağırlığı değişmemiştir ama tutukça daha ağır hissedersiniz ve zarar vermeye başlar.

Stres ve endişe de böyledir.

Bir an düşünmek normaldir. Uzun düşününce acı verir. Bütün gün düşünürsen seni felç eder.

Allah seni kaldırabileceğinden fazlasıyla sınamıyor, sen yükünü kendine ağırlaştırıyorsun. O bardağı bırak ve yükünü Allah'a teslim et. Sonra her şey nasıl halloluyor seyret. "

çook çok haklı bi söz, cidden de aynen böyle. elimizden geleni yapalım da ama fazlası için ne kadar çabalassk boş, kısmet ve kader var, inşallah hayatlarımızda bu günleri de gülerek hatırlamak nasip olur

Tutmazsan üzülme ihtimalin var. Tutarsan büyük bir sevinç ihtimalin var.

Tutmazsan üzülme ihtimalin var. Tutarsan büyük bir sevinç ihtimalin var.
iki seneyi geçti bazen çok üzüldüm bazen test yaparken ellerim titredi bazen anlam veremedim noluyo diye falan ama çok ilginç bişiy var
arkadaşım evlendi çocuk odasına kadar karar verdi
evde. mesela evlenirken bile burası çocuk odası olcak dedi onda göre ayarladı kendince. benim hiç aklıma bile gelmezdi mesela. hatta ev tutarken nasıl olsa benim çocum olmaz çok
zor doktor öyle dedi ben bu odayı ütü odası giyinme odası yapim dedim. inan daha kabul edilebilrdi
bunlar benim için. ama sanki
şimdi bi tık koymaya başladı

ex
kuzu ben sbh yaptim negatif, regl agrilarim basladi muhtemelen erken olacagim bu ay, sana fikir verir mi blmyrm ama benim de 26da pikti, 27 sinde aksama dogru siliklesti

ex

kuzu ben sbh yaptim negatif, regl agrilarim basladi muhtemelen erken olacagim bu ay, sana fikir verir mi blmyrm ama benim de 26da pikti, 27 sinde aksama dogru siliklesti
aaa kaçırdım yaptın mı ? tüh ben de erken olacak gibiyim çikolata krizlerm artıyo mesela suan hissedyorum. neyse adet oliym ona tamamım ama en azından su amh ve progrstron iyi çıksın bari

Çok haklısın. Aynı duyguları paylaşıyorum. Bana öyle bir tık falan da değil bildiğin paldır küldür koyuyor da pek belli etmem farketmişsindir. Ama yapacak bişeyimiz var mı? Yok. Elimizden geleni yapsak da alnımıza yazılanı yaşıyoruz. Mutlu olmak zorundayız bu hayatı yaşanılabilir kılmak için.

aaa kaçırdım yaptın mı ? tüh ben de erken olacak gibiyim çikolata krizlerm artıyo mesela suan hissedyorum. neyse adet oliym ona tamamım ama en azından su amh ve progrstron iyi çıksın bari
laboquick erken gebelik testi ile yaptim canim
ilk idrar ile, zaten bir sey de hissetmiyordum, olsa cikardi herhlde, bgn yumurtlamanin 8.gunu oluyor, canim dualarim seninle, insallah hayirli sonuclar al, onlar carsamba dediyse sen salida. ara hep soyledikleri vakittten erken cikiyor testler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…