Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aaa benim de pazartesi 22.gunu olmus oluyor gtsem yaparlar mi acaba, gerci adam durduk yere nerden ciktin diyecek, gecen gttm idrar yolundan oturu o zmn bile cok sallamadi, puff neyse sen hbr eder msn kuzu, elzem hayati bi test ise onumuzdeki ay isterim ben de

Canim ❤ Allah gonlune gore versin insallah, bizler de buradaa birbirimize dualar ediyoruz, bakarsin birimizinki bir gun kabul olur, dualarim seninle canim

yaparlar canım ya sen şey de daha önce bi yerde bakılmıştı düşüktü falan şimdi tekrar baktırmak istedim sorun bu mu diye falan haber ederim inşallah amh ve proges iyi çıkar valla sonra kendimi iyi bir doktorun ellerine bırakmayı düşünüyoeum bi 4-5 kilo verip

Sarımsak tansiyonu yükseltir canım , tansiyonum 7 iken 10’a sarımsak sayesnde yükselttiğim günler var
benim annem yüksek tansiyon hastası seneerdir sabahları bir bütün yutar aynı şekilde limonlu suyla doktor tavsiyesi olduğu için , belki de düzenleyici etkisi vardır onu bilemiyırum inan

Eklentiler

• 6197673E-52F1-454C-8DC9-E7F4EA57FB28.png
    395,3 KB · Görüntüleme: 19
benim annem yüksek tansiyon hastası seneerdir sabahları bir bütün yutar aynı şekilde limonlu suyla doktor tavsiyesi olduğu için ,
Bende ameliyat oldum tansiyonum 7-8-9 un üzerine çıkmazdı başım döner yatmak zorunda kalırdım ... Sarımsak sayesinde 10-11 leri görmüşlüğüm var ... Her insanda farklılık gösteriyor o zaman ne garip

canim insallah gonlune gore cikar sonuclar boylece bebise daha cok yaklasirsn, belki de suan rahmindedir ne biliyoruz ki Allahim iyi hbrler almani nasip etsin canim

Yok beni inandıramazsınız ben testte görsem zor inancam zaten
Canım sarımsak bazılarını düşüyor bazılarının tansiyonunu Yükseltiyormuş hiç yutma sen garantiye alalım müjdeli haberlerini bekliyoruz heyecanla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…