Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
çok geçmiş olsun belki de evet öyledir ben de netten baktım şimdi yanlş bişiy biliyorsak kadın senelerdir içiyor çünkü diye

Yerleşme kanamasına benziyor anlattıkların ☺ Bi gebelik testi mi yapsan acaba
Artık bu da hamilelik belirtisi değilse daha bi şey demiyorum
Kızlar toplaşıp test partisi yap
Sarımsak tansiyonu yükseltir canım , tansiyonum 7 iken 10’a sarımsak sayesnde yükselttiğim günler var
Sarımsak düşürür kuzu. Annem yıllardır yutar yüksrk tansiyon hastası. Bana da yasak mesela düşük seyirde olduğu için.

canim insallah gonlune gore cikar sonuclar boylece bebise daha cok yaklasirsn, belki de suan rahmindedir ne biliyoruz ki Allahim iyi hbrler almani nasip etsin canim
amin canımm inşallah keşke olmış olsa inan ne sevinirim ama sanırım benim tedaviye bir dış güce ihtiyacım olacak hep öyle doğuyor içime

amin canımm inşallah keşke olmış olsa inan ne sevinirim ama sanırım benim tedaviye bir dış güce ihtiyacım olacak hep öyle doğuyor içime
Canim valla bgn yine bi yerlerde yazmistm bana boyle parca parca her ay bi islem icin stres olmaktansa asilama daha kolayima geliyor ama tabi bunu kabul eden bi yer bulabilcekmiym blmyrm, dogal yolla da olsa cok guzel ama su testler yok lh'i yok bcg'si snra beklemesi snra olmadi ise yne muayene tahlil fln yorucu geliyo bayagi bana

ben de aynı düşüncedeyim ama sanırım gene aşılama çatlatma falan için bunları istiyor doktorlar diye biliyorum kuzu ama tabi
tahllilerin üzerinden geçmiş oluyor yenilerini istiyorlar benm arkadaşım tüp bebek sürwcinde üç kez hsg çekildi herrkes kendi merkezinden olan sonucu istedi ikisi ayık biri anestezili oldu. artık alıştım diyodu neyse ki çabalaırn karşılığını aldı şimdi 18 gün sonra doğıurcak inşallah

ayy darisi bize kuzu, evet belli bi sirasi var sanirim, dr bana 1 yil deneyin olmazsa gelirsinj dedi ilk ben bi 3 ay once 2.cocuga karar verdigimde, 1 yildir nedir dedim ben 33 yasindayim, 35 yasa kdr boyle dedi, snra ben biraz ih mih ettm dedim ailemde erken menopoz vs var o zmn anck 6 ay snra gelirisniz o zmn dedi, ondan snraki asama ne dedim, olursa knsrz dedi basindan savdi, zmn geciyor yani bi taraftan, her ay belli sayida yumurtamiz gidiveriyor neticede

Ya arkadaslar yumurtlama gününü degerlendrdim ama ertesi gününü degerlendiremedim bu ayda boşa gtmiş :,(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…