Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kuzu
evet canım çatlayıp çataadığını burdan çıkan değere göre değerlendiricekler.
10 un altı iyi bi çatlama olmadığını gösteriyormuş tabi gene doktor değerlendirir. Ben de bu ay cidden bi farklılık hissedersem ypmayı düşünüyorum çünkü seri üretime bağlıyorum bu sefer. Ama umutsuzum da aynı zamanda. Yarınki test sonucuna göre belki bir umut olcak belki de aa tamam dicem negatif. Sonuçta çatlamayan şey döllenmeyecek, bakalım.

Tabi yaptur mutlaka büyük bir şehirde en azından için rahatlar :)

kuzu sen de ozele gidiyorsun degil mi? devlette hc bu tarz testlerden vs veya yumurta takibi fln yapilmio :KK43:

ahhh b,z duygusal evcimen krıılgan alıncan yengeçleer,

Valla dünyanın yükü üzerimizde gibi davranmayı nasıl seveririz melankoli kaygıı ,,,, benim eşim de aslan tam zıttım :KK70: zor bi ikiliii
[/QUOT
ahhh b,z duygusal evcimen krıılgan alıncan yengeçleer,

Valla dünyanın yükü üzerimizde gibi davranmayı nasıl seveririz melankoli kaygıı ,,,, benim eşim de aslan tam zıttım :KK70: zor bi ikiliii

Beni anlatmissin kuzu 😂 bnm esim de yay biz de zora yakin olmaya adayiz 🙈

Kizlar Instagram'da Ebru ceylandan baska bir tane daha ovu. Testi satan sayfa vardi bilen biri tam ismini yazabilir mii ?

Kizlar Instagram'da Ebru ceylandan baska bir tane daha ovu. Testi satan sayfa vardi bilen biri tam ismini yazabilir mii ?
canim farkli ovu test markasi aramanin sebebi ne? ben de bi laboquick bir de minnakkurabiyker sayfasindan aldigim 2 farkli test var pik oldigu gun sirf is olsun diye ikisini de pespese denedim ayni gosterdiler bnce markanjn cok bi onemi yok

Hayir denemedim korkuyorum onlardanda ama bilemiyorum denesemmi bide yumurtam kalitesizmis bu ay yumurta buyutucu kullandim doktor bar bi tane ama kalitesiz dedi bu ay yine ilacmi kullansam kendi halinemi biraksam macunmu bitkimi napsam kararsizim ama şu var bu ay yumurtlama olmasina ragmen yine adetim gecikti 🤷‍♀️ bi yandan diyorum gidip test vereyim bi yandan diyorum hic test verme bu ay kafana gore takil valla daha karar veremedim yani cunku tahlillerde moral bozuyo yaşimda 30u gecti artik olsada ugrastirmasa rabbim hemen hamile kalanlar cocugu olanlar çok şansliymis onu anladim kafam karisik yani bu ay ne yapsam diye bal tarcin corekotunda doktor yumurta gormustu catladimi bilemiomda vardi onumu denesem diyorum yine bilemiyorum Allah yardimcimiz olsun hepimizin
Canım macunu dene bence. Clife yada naturellen alabilirsin. Bu arada beralife pkos setini de tavsiye ederim. Ben doğum yaptıktan sonra 2 yıl adet olmadım. Hem pkos hem de emzirdiğim için. Beralife setine başladım adetlerim başladı. Omega ve inofolic de önemli bence. Ayyy çok şey söyledim ama ben bunlardan fayda gördüm ilaçlardan bıktığım için yazmak istedim kusura bakma kuzum

canim farkli ovu test markasi aramanin sebebi ne? ben de bi laboquick bir de minnakkurabiyker sayfasindan aldigim 2 farkli test var pik oldigu gun sirf is olsun diye ikisini de pespese denedim ayni gosterdiler bnce markanjn cok bi onemi yok
canim yeni aramiyorum aslinda hemen elime ulaşabilecek olani istiyorum . Geçen ay 12 gun sonra kargo gelmişti .

kuzu

kuzu sen de ozele gidiyorsun degil mi? devlette hc bu tarz testlerden vs veya yumurta takibi fln yapilmio :KK43:
evet canım özele gidiyom da herşeyi ben kendim istiyorum mesela kadın doğumcudan amh ı ben istedim yoksa yapmıyorlar dahiliyeci ilk testte tsh notrmal t3 t4 e gerek yok dedi zorla istedim kıllanma durumu arttı bende özellikle testesteron bakın diye kendim istedim :) biraz yokuş yapıyolar yani

bi şey sorucam bu konu ile net hiç bi bilgi bulamıyorum bir kadın ayda ayrı ayrı zamanlarda 2 defa yumurtlar mı? yoksa 2 yumurta büyüyorsa bu aynı zamanda mı olur? çoğul gebelikler için birden fazla yumurta gerekli bunu biliyoruz ama bu aynı zamanda mı yoksa farklı zamanlarda mı oluyor ?
Canım yumurtlama takibi yapan sayfalarda bikaç örnek görmüştüm. İlk yumurtlmadan en fazla 5 gün sonra tekrar yumurtlama olmuş genelde. Seninki gibi 10 gün sonra tekrar yumurtlama görmedim. Ki bence seninki yumurtlama değil gebelik inşallah

evet canım özele gidiyom da herşeyi ben kendim istiyorum mesela kadın doğumcudan amh ı ben istedim yoksa yapmıyorlar dahiliyeci ilk testte tsh notrmal t3 t4 e gerek yok dedi zorla istedim kıllanma durumu arttı bende özellikle testesteron bakın diye kendim istedim :) biraz yokuş yapıyolar yani
ya iste bir de talep etmeden once bilme kismi var, ben burda gordukce ogreniyorum progesteron, amh mesela yeni ogrendiklerim 🙈 bizim burdaki hastanede amh yapilmio o net ama bi dahaki aya progesteronu soracagim, pazartesi pikin 9-10.gunu oluyor gec olur degil mi

Canım yumurtlama takibi yapan sayfalarda bikaç örnek görmüştüm. İlk yumurtlmadan en fazla 5 gün sonra tekrar yumurtlama olmuş genelde. Seninki gibi 10 gün sonra tekrar yumurtlama görmedim. Ki bence seninki yumurtlama değil gebelik inşallah
Testi aldığım kadına sordum onun da kafasını karıştırdım bugün tekrar test yap dedi 😆

X