Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
sizin fabrikada bana iş varsa cv mi atiiyim ama bütün gün senle burdan çıkmayız muhtemelen baya bi zarar eder fab
Ya hahahah bişi olmaz aynı anda 2 işi Yapabiliriz
Benim de folat depoları iyi çıktı o yüzden şuan içmiyorum folik asit dediğin gibi folik asit içeren gıdaları tüketmeye çalışıyorum hamile kalırsam hap formuna geçeceğim

EVET CANIM BENİM 5.12 ÇIKTI 3.89 VE 26.8 REFERANS BİRAZ DÜŞÜK DEDİ DOKTOR GEÇEN HAFTA BAŞLAMIŞTIM FOLİK ASİDE
Baya düşükmüş canım senin biraz yükselen kadar ilaç iç gıda ile hızlı yükselmez folat depolarının sağlam olması lazım hamile kaldığında beyinsel gelişimi etkiliyor ya bebekte

Baya düşükmüş canım senin biraz yükselen kadar ilaç iç gıda ile hızlı yükselmez folat depolarının sağlam olması lazım hamile kaldığında beyinsel gelişimi etkiliyor ya bebekte
EVET KUZUM GEÇEN CUMA BAŞLADIM İÇMEYE

Aynen kuzum o yüzden şuan biraz ara verdim vücut dinlensin diye folik asit içeren şeyleri yemeye çalışıyorum hamilelik olursa hap formuna devam edeceğim
Ben dr sorduğumda ilaç sayesinde iyi düzeyde bırakma demişti hiç bırakmadım. Gıdalarla takviye edebileceksen de sürekli takip et değeri kuzu.

folik asidi soran arkadaşım kimdi bilemedim ben de iki kutı folidoce bitrdim üçe geçtm ref 3.89-26.8 benim de 18.33 çıkmış eminim eskiden çok düşktüü

Ben daha
folik asidi soran arkadaşım kimdi bilemedim ben de iki kutı folidoce bitrdim üçe geçtm ref 3.89-26.8 benim de 18.33 çıkmış eminim eskiden çok düşktüü
Ben daha yolun başındayım kuzum sanırım yeni başladım ya anca çıkar

Kızlar bir şey sorucam hamile olduğunuz aylarda yumurtlamadan bir hafta sonra mide rahatsızlığı yaşadınız mı, böyle sanki yumru var kursağımdan aşağı inmiyor habire gaz var gibi ben hiç iyi değilim çok korkuyorum kimyasal gebelik olma ihtimali var , arkadaşım aynı böyle olmuştu 3 kere kimyasal yaşadı midem gazdan ölmüştü dedi,

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesajları okuyup kan vermeye giden adaylara çok imreniyorum, kovid pozitifim gebelik de pozitif olacak mi diye bekliyorum, günün geçse de kan vermeyi bekleyecek olmak üzüyor

Folidoce alıyorum canım doktor önerisiyle

kimse mesajımı görmüyo valla buraya da yazayım

ayın 21’inde doktora gittim doktor yumurtlaman bitmiş dedi son günü dedi. bat 6-7 ekim
ovü takibi yaptım cünkü beklediğim yumurtlama tarihinden erken olduğumu söyledi doktor yine de ovü takibi yaptım bugün iki ayrı ovüde çift çizgi görünce şoka girdim gebelik olabilir mi diye düşünüp hamilelik testi yaptım. maviler ovü, diğer gebelik testi. sizce gebe olabilir miyim ?

Eklentiler

• BC598787-91D4-4DCE-8B2D-D0148A2AAD24.jpeg
    15 KB · Görüntüleme: 70
Çok hassas bir midem var ama ben yaşamamıştım ikisinde de canım... Içini ferah tut sorun yoktur inşallah ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…