Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kimse mesajımı görmüyo valla buraya da yazayım :KK43:

ayın 21’inde doktora gittim doktor yumurtlaman bitmiş dedi son günü dedi. bat 6-7 ekim
ovü takibi yaptım cünkü beklediğim yumurtlama tarihinden erken olduğumu söyledi doktor yine de ovü takibi yaptım bugün iki ayrı ovüde çift çizgi görünce şoka girdim gebelik olabilir mi diye düşünüp hamilelik testi yaptım. maviler ovü, diğer gebelik testi. sizce gebe olabilir miyim ?
Bence kan vermelisin 😍

ayın 21’inde doktora gittim doktor yumurtlaman bitmiş dedi son günü dedi. bat 6-7 ekim
ovü takibi yaptım cünkü beklediğim yumurtlama tarihinden erken olduğumu söyledi doktor yine de ovü takibi yaptım bugün iki ayrı ovüde çift çizgi görünce şoka girdim gebelik olabilir mi diye düşünüp hamilelik testi yaptım. maviler ovü, diğer gebelik testi. sizce gebe olabilir miyim ?
Bariz çizgi var tebrikler hamilesin

Mesajları okuyup kan vermeye giden adaylara çok imreniyorum, kovid pozitifim gebelik de pozitif olacak mi diye bekliyorum, günün geçse de kan vermeyi bekleyecek olmak üzüyor
canım geçmiş olsun nasıl bulaş oldu ? evde yapsan basit kitlerle ?

canım geçmiş olsun nasıl bulaş oldu ? evde yapsan basit kitlerle ?
Çok teşekkür ederim, babamdan bulaştı annemlere ve bize, bugün bir test yaptım tek çizgi 3 gün var bat a son 1 testim var elimde eğer olmazsam onu yapıcam 3 gün sonra

Çok teşekkür ederim, babamdan bulaştı annemlere ve bize, bugün bir test yaptım tek çizgi 3 gün var bat a son 1 testim var elimde eğer olmazsam onu yapıcam 3 gün sonra
canım inşallah ailecek bi avazda atlatırısnız çok çok geçmiş olsun 🙏🏻 inş bebiş de vardır hayırlısıysa 🙏🏻

Silik var gibi. Gününü bekleyip tekrar test yap canım

canım sende gebelik var gibi , bata daha varken güzel bir belirme olmuş insaşşah hayırlsı ile artar 🙏🏻 belirtilern var mı ? bir sorun var mıydı ? bizlerle de paylaşsırsan seviniriz

canım teşekkür ederim cevapladığın icin kimseyle paylaşmak istemedim henüz sizin cevaplarınız beni iyi hissettiriyor🙈 Doktoru aradım, dedi ki gecikmeyi bekleyelim öyle kan testi yapalım. bende biliyorum beklemeyi ama insan bekleyemiyor 🙈
Her sabah test yapıp koyuluğu takip et o zaman 🥰

canım inşallah ailecek bi avazda atlatırısnız çok çok geçmiş olsun 🙏🏻 inş bebiş de vardır hayırlısıysa 🙏🏻
Amin inşallah sizlerde kendinize çok dikkat edin çok zor bir hastalık, insallah vardır olursa da olmazsa da paylaşırım durumu :)

X