Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bence kan vermelisin

Bariz çizgi var tebrikler hamilesin

Mesajları okuyup kan vermeye giden adaylara çok imreniyorum, kovid pozitifim gebelik de pozitif olacak mi diye bekliyorum, günün geçse de kan vermeyi bekleyecek olmak üzüyor
canım geçmiş olsun nasıl bulaş oldu ? evde yapsan basit kitlerle ?

canım geçmiş olsun nasıl bulaş oldu ? evde yapsan basit kitlerle ?
Çok teşekkür ederim, babamdan bulaştı annemlere ve bize, bugün bir test yaptım tek çizgi 3 gün var bat a son 1 testim var elimde eğer olmazsam onu yapıcam 3 gün sonra

Çok teşekkür ederim, babamdan bulaştı annemlere ve bize, bugün bir test yaptım tek çizgi 3 gün var bat a son 1 testim var elimde eğer olmazsam onu yapıcam 3 gün sonra
canım inşallah ailecek bi avazda atlatırısnız çok çok geçmiş olsun inş bebiş de vardır hayırlısıysa

Silik var gibi. Gününü bekleyip tekrar test yap canım

canım sende gebelik var gibi , bata daha varken güzel bir belirme olmuş insaşşah hayırlsı ile artar belirtilern var mı ? bir sorun var mıydı ? bizlerle de paylaşsırsan seviniriz

Her sabah test yapıp koyuluğu takip et o zaman

canım inşallah ailecek bi avazda atlatırısnız çok çok geçmiş olsun inş bebiş de vardır hayırlısıysa
Amin inşallah sizlerde kendinize çok dikkat edin çok zor bir hastalık, insallah vardır olursa da olmazsa da paylaşırım durumu :)

Ben dr sorduğumda ilaç sayesinde iyi düzeyde bırakma demişti hiç bırakmadım. Gıdalarla takviye edebileceksen de sürekli takip et değeri kuzu.
Çok değil canım ya bu ay içmedim sadece reglde başlıcam yine sıkıldım ilaç içmekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…