Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben öyle beslenmeye çalışıyorum ama pms haftam da başarılı olamıyorum bek reglden sonra daha çok dikkat edicem

gluten ve şeker rahmi ve yumurtalıkları inanılmaz etkiliyormuş hele glutennnnn...
bunu tecrübe ettiğimden beri tamamen kestim ama bu aralar canım inanılmaz yaş pasta istiyor
Chloe durduruyor beni neyse ki diyorum boşa mı gitsin o kadar spor bir de daha bitmeden program belim 66 cm oldu ben şok oldum ve inanılmaz motive oldum neyse ki yemiyorum tutuyorum kendimi

hamile olursam canım çeker nasılsa o zaman nazlanırım yerim hayallerrr hayallerrr

Ben de kistin regl ile atıldığını biliyordum işte ama regl döneminde değilim adetin 16. Günü daha regl olamaz yani ama dediğin gibi streslendikçe daha çok oluyor galiba

Rabbim yerinizde mesut eylesin canım

folik asit içeren besinleri araştırıp tüketmen daha doğruymuş benim doktorum biraz doğallıktan yana olduğu için değerlerin çok düşük değilse kendin doğal olarak al derim

naçizane bi kan tahlili vermelisin tanıdık bir arkadaşım ilk gebeliği sıkıntısız idi lakin 2. gebeliğini son anda kurtardı kan değerleri değişmiş pıhtılaşma oluşmuştu

benim kanım düşük olmasına rağmen bana vermedi doktorum folik asit

Ben de kistin regl ile atıldığını biliyordum işte ama regl döneminde değilim adetin 16. Günü daha regl olamaz yani ama dediğin gibi streslendikçe daha çok oluyor galiba
bu şimdi ara kanamadır emin ol takip eden reglinde gider canım :)

Kızlar bu arada bu süt buharı olayını bende duymuştum kızıma hamile kalmadan önce teyzem bundan 33 yıl önce bu yöntemi uygulamış hatta kaynayan süte maydonozu atıp az daha kaynatmışlar onun buharına oturtmuşlar oturma derken üzerine çömelmeneyse yarım saat bi saat neyse durduktan sonra teyzemi yatağın içine koyup üzerini güzelce kapatmışlar sabahtan akşama yatmış hiç çıkmamış resmen bi ay sonra hamile kalmış kuzenime benim de çocuğum olmuyo diye çok ıstar etti yapayım diye ama ben bilemem şimdi tek başıma bi yerlerimi yakarım diye cesaret edemedim ama şimdi acaba mı demeye başladım denesem ne olur diye düşünüyorum

Yumurtanın erken yada geç çatlaması adetinizi etkilemez mevsim gecislerinden stres kullandığın ilaçlar etkiler ama cnm şeffaf akıntıya dikkat et yumurtlama zamanında o akıntı geldiğinde gün aşırı ilişkiye girmen gerekiyor 4 yada 5 gün cnm

Bu şeffaf akıntı böyle birden su gibi geliyor dimi ya berrak Geçen yumurtlama takvimimde afedersiniz ama pantolonuma kadar geçti o sıvı . Sanırım o zaman yumurtlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…