Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Diyemiyorum doktora açıkçası utanıyorum ama şimdi macun almıştım ben alir sorun olmaz yemekte ama uc gün yapamaz asıl 36 saat sonraki önemli gunu kaçırırız ondan korkuyorum

Diyemiyorum doktora açıkçası utanıyorum ama şimdi macun almıştım ben alir sorun olmaz yemekte ama uc gün yapamaz asıl 36 saat sonraki önemli gunu kaçırırız ondan korkuyorum
Bundan utanılır mı kız, tıpta ayıp olmaz. Bizim suçumuz mu, napabiliriz ki? Sen konuş doktorunla. Sonra üzülüyorsun bir ayım daha gitti diye. Sana da yazık değil mi?

Kızlar merhaba yarın sabah 11 de ilk aşılamam olacak aşılama ile hamile kalan varmı nelere dikkat etmeliyim birde aşılama ameliyathanedemi oluyor rahîm filmi orda olmuştu
Herhangi bir şey yok canım. Aslında müsait olan ve çatalı olan steril bir ortamda yapıyorlar. Ameliyathane de olabilir bu iller için kullanılan küçük bir odada olabilir. İnşallah hayırlı sonuç alırsın

Eğer 3 gün dediğin gibi sıkıntı olacaksa yarın olması bence de çok mantıklı canım. Saat ayarı olarak

Zaten genelde iğne günü ilişki önerilmiyor

Ah canım iyi yapmışsın inşallah eşine de bulaşmamıştır bir hafta falan uzak kal en azından bakalım ona göre hareket edersiniz inşallah bulaşmamıştır canım.
minseo @NealStreet U Uzaygemisi35
Otele geldik bebisler sagolunn
Yarin doktora gidicem ama ben daha regl olmadim. Lekelenmem kesildi
Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz canım bence tüp öncesi regller şaşıyor. Olsun sen yurtdışından kalkıp geldin normal yani böyle şeyler belki sökülür yarına kadar sökülmezse de görüşmüş olursun onlar yönlendirmeyi yapar zaten

Hoş geldiiin. Benim de sapıtık bir şeydi ilk gittiğim gün. Reçeteyi bile yazamadılar. Doktor baktı, doza karar verdi ama kanama başlayınca tekrar gittim, öyle yazdılar ilaçları. Stresten demişlerdi bana
Hosbulduk kuzumm
Hoşgeldin sefalar getirdin canımcııım regl ağrıların var mı
Regl agrim yok kuzum. Lekelenmem de durmustu simdi geri gelmis. Max iki gune sokulur bence @NealStreet

Evet kuzum yarin gidim genede. Belki yarine kadar sokulur. Simdi bi regl masaji falan yapim diyorum. Lekelenmem de geri gelmis simdi

Tek yumurta yeter diyorlar hep çok güzel büyümüş, inşallah olucak bu sefer

Çok geçmiş olsun canım ya inşallah eşinde de yoktur, acayip yayıldı bu sıra

Ya alışmıştır vücudun muhtemelen yapma öyle, yanmasın işte ne güzel

Otele geldik bebisler sagolunn
Yarin doktora gidicem ama ben daha regl olmadim. Lekelenmem kesildi
Hoşgeldinnn, haber bekliyoruz yarın senden, bakalım neler olacak

Ya alışmıştır vücudun muhtemelen yapma öyle, yanmasın işte ne güzel
Geçti geçti. Her akşam bir süre iğne krizi yaşıyorum, sonra geçiyor. Şu an vırt vırt çocuk nasıl doğuruluyor onu araştırıyorum

Kizlar benim 29 Mart'ta sol yumurtam 11 mm idu. Acaba şimdi ne kadar olmuştur. Gelişmeye devam eder mi. Dün sumuksu akıntı oldu iki defa acaba gelişip çatladı mi ki
Normalde 1 mm veya 2 mm büyürmüş günde eğer 1 mm olarak büyüme olduysa 15 olmalı 2 büyürse 16 ile 19 arası gelişme olmuş olblr tabi ki doktor daha iyi bilir tahmini fikrim. . Kaçıncı günü bakılmıştı yumrtanıza birde o var. Gelişmeye devam etmiş bence sümüksü akıntı yumutlama zamanı olurmuş eğer akıntı biraz daha dağınık sıvı ise çatlama olurmuş araştırmalarıma göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…