Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Minik mucizem merak ettiğim çipli aşılama ney acaba öğrenebilir miyim?

@NealStreet cim gece uykudan uyanıp da baktım 332 gelmiş sonuç. Yükselme normal, tekiz tekiz 158di 2 gün önce
Oh oh maşallah. Ben de kendi derdimden sonra bunu dert ederek uyandım ahshhsj Pazartesiye çok var diye düşündüm. Neyse ki gerek kalmadı. P.tesi tekrar yaptıracak mısın? Yoksa artık kese görmeye mi

Öğrenince bana da etiket koyar mısın canım rica etsem ben de mikrocip düşünüyorum

Günaydın kızlar yine ovülasyon testimlen geldim.
Dünü pik sanıyordum sanırım bugün pik galiba değil mi iki gün üst üste bu kadar koyu olabiliyor muydu ki? Ben 12 saat sonra çatlar diye okumuştum

Eklentiler

• IMG_20210403_090200.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 36
Saymıyorum daha gün mün Üç günlük daha iğne verdi. Hem büyütücü, hem çatlama önleyici Salı tekrar kontrol. Cuma da yumurtaların toplanır muhtemelen dedi hemşire. Eşimden de kan aldılar. Hiç sormadık ha. Çıkışta böbreği danışmaya bırakın deseler ona da "Neden" demeyecek gibiyiz

Hahaha nasil sormadan cikiyosunuz yaaa burda ben meraktan ölcem kac yumurta var uleeen

Hahaha nasil sormadan cikiyosunuz yaaa burda ben meraktan ölcem kac yumurta var uleeen
Valla sormadım. Eşinizden kan almış mıydım dedi hemşire. Hayır dedim. Geldi mi dedi. Evet burada dedim. Bir çağırın ondan da alayım dedi. Çağırdım. O da meğer sanmış ki ben biliyorum sebebini ahshhdjd Ben meraksızlıktan sormadım. O da ben biliyorum sanıp sormamış. Gül gibi geçinip gidiyoruz böyle Kaç yumurta var diye de sormadım. Doktor geldi. Günaydınlaştık. Muayeneye daldı. Hemşireye döndü. "Sağ 16, sol 17. Salıya kadar aynı şekilde devam" dedi. Bana döndü "Salı görüşürüz" dedi, çıktı. Hemşireye sadece "Yavaş mı büyüyorlar" dedim. O da "Yoo normal süreç, bir sıkıntı yok" dedi. Bütün diyalog bu. Daha fazlasını bilmek istemiyorum zaten uykularım kaçıyor

Her şey daha güzel yumurtalar için 3 gün gelir geçer

Oh oh maşallah. Ben de kendi derdimden sonra bunu dert ederek uyandım ahshhsj Pazartesiye çok var diye düşündüm. Neyse ki gerek kalmadı. P.tesi tekrar yaptıracak mısın? Yoksa artık kese görmeye mi
Senin derdini seveyim pazartesi son kez gidicem çünkü gebelik izlemi açılıp bütün gerekli tahliller yapılacak. Kadın doğuma da o sonuçlarla giderim. Doktoruma mesaj attım perşembe ya da cuma gel dedi

Ay kıyamam kuzum inşallah son günlere giriyorsun. insan kendini hazırlayınca kötü oluyor ama inşallah bitecek bu süreç. En zor kısımlarını atlattın bence ilk başta. İnşallah bundan sonra daha heyecanlı kısımlara geçeceksin. Eşinden kan almaları da iyi çok şaşırdım ama neye bakacaklar acaba neyse onlar hakim gayet sürece demek ki biz düşünüp duruyoruz onların kafasında tıkır tıkır işliyor süreç
Hahahah çok alemsiniz ya bilme bilme yeter bu kadar bilgi. İnşallah gittikçe daha rahat geçsin canım senin için
Bir an gücümü daha fazla yetiremeyecekmişim gibi geldi. Kendimi çok şartlamışım dünkü iğnelerle bu işin bittiğine. Hayırlısı tabii. Sağlıkla olsun da biraz daha dayanırım napalım :/
Evet canım güç olmasın da azcık gecikmeli olsun. Paldır küldür kalkışmıyorlar en doğru zamanda yapmaya çalışıyorlar bozma moralini. Dualarımız seninle

Senin derdini seveyim pazartesi son kez gidicem çünkü gebelik izlemi açılıp bütün gerekli tahliller yapılacak. Kadın doğuma da o sonuçlarla giderim. Doktoruma mesaj attım perşembe ya da cuma gel dedi
Sabırsızlıkla bekliyorum güzel haberin daha güzel ayrıntılarını

İhtiyacım var dualarınıza zaten. İyi ki varsınız. Kendi hatamdı. Kendi kendimi gaza getirdim, dünün son olduğuna inandırdım. Halbuki onlara bırakmıştım kendimi tamamen. Öyle devam edeceğim. Sorgulamadığımda daha rahat oluyor kafam. Sağlıkla olsun da tüm her şey, bunu da kabul ettim artık. Yapacak bir şey yok

Derdimiz iğne olsun zafer için çekilen çile kutsaldır az sabır moral inanç ve mutlu son biliyosun

ne kadar az bilgi
o kadar iyi fazla detay bazen de kafa bulandırıyor. cumaya ne kaldı ki surada heyecan veririici bu ay sonunda seni
hamiş görebilme ihtimalimiz çoook fazla sanki

Derdimiz iğne olsun zafer için çekilen çile kutsaldır az sabır moral inanç ve mutlu son biliyosun

ne kadar az bilgi
o kadar iyi fazla detay bazen de kafa bulandırıyor. cumaya ne kaldı ki surada heyecan veririici bu ay sonunda seni
hamiş görebilme ihtimalimiz çoook fazla sanki
Ben dayanıyorum da midem pek dayanamıyor. Son üç gündür bulantılarla yatıp kalkıyorum kaygıdan hep. Dua edin her şey sağlıkla ilerlesin. Hayırlısıyla güzel haberle de gelebilirim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…