Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İki gündür iğne kaşıntı, yanma ve kızarıklık yapıyor diye çıldırıyordum. Bugün de "Neden hiçbiri olmadı, bir şeyi yanlış mı yaptım?" diye çıldırdım. Ne güzel deliriyorum ya Rabbim sen büyüksün
Sakin ol heyyy🙋‍♀️ Belkide vücudun alıştı reaksiyon vermiyor.. stres yapma kendine stres çok önemli bu yolculukta

merhaba canımm yok ben hiç bişey yapmadım daha kuzenim 12. günde öğrenmiş ama ben hem heyecanlıyım hem korkuyorum ya acaba varmı diye yarın troid için doktora gideceğim acaba onuda baktırtsammı ki ya içim çok tuhaf :KK54:
Bence baktir cnm nasilsa gidiyorsun kan vericeksin... sonucunu bizede bildir cnm..😉

Kızlar bende anneme geldim pılımı pırtımı toplayıp karantinada burda kalıcam 3-4 gün ,esimin yakın iş arkadaşları pozitif çıkmış 😔😪 Önlem alalım dedik ,eşimin gidecek bir yeri yok.Mecbur ben cıktım.Çok hızlı bulaşıyor bu son tipi ,dünyaca şu beladan kurtulalım inşallah tez vakitte 🙏🙏
Aaa çok geçmiş olsun canım inşallah eşine bulamamıştır iyi yapmışsın annene giderek 😔
İki gündür iğne kaşıntı, yanma ve kızarıklık yapıyor diye çıldırıyordum. Bugün de "Neden hiçbiri olmadı, bir şeyi yanlış mı yaptım?" diye çıldırdım. Ne güzel deliriyorum ya Rabbim sen büyüksün
Bizim uygun fiyatlı bi toptancı ile anlaşıp huni sipariş etmemiz lazım acilen 😇

minseo minseo @NealStreet U Uzaygemisi35
Otele geldik bebisler sagolunn ❤️❤️
Yarin doktora gidicem ama ben daha regl olmadim. Lekelenmem kesildi
Hoş geldiiin. Benim de sapıtık bir şeydi ilk gittiğim gün. Reçeteyi bile yazamadılar. Doktor baktı, doza karar verdi ama kanama başlayınca tekrar gittim, öyle yazdılar ilaçları. Stresten demişlerdi bana

Hadi gözünaydın canım😍 iğneden hiç korkma çok basit girdiğini bile anlamıyorsun.. ben ikinciyi hastane tuvaletinde ayakta şipşak yapmıştım düşün yani o kadar kolay😂
Aay tam yapacakken sokamadim sagolsun esim yaptı.
minseo minseo @NealStreet U Uzaygemisi35
Otele geldik bebisler sagolunn ❤️❤️
Yarin doktora gidicem ama ben daha regl olmadim. Lekelenmem kesildi
Canim benim hoş geldinnnn iki kişi dön inşallah buradan 🤩

İyi olmuş ya ona şükür🤲🏻 Hadi güzel haberlerini bekliyoruz
Hadi geçmiş olsun. Ödül olarak daya macunu 🙈
Kizlar sagolun inşallah olur bi kaç yumurta olsa iyi olurdu ama hayırlısı esimin morfoloji ne durumda baktiramadik baş anomali Insallah hafiflemistir yumurtayı delemiyormus. Kuzum bugün ilişki olmasın dedim ben asıl 36 saat sonrası önemli deniyor ya esim uc gün ilişki olayında olmuyor biliyorsun günleri iyi dengelemem lazım malum sorunlar var biliyorsun

Kizlar sagolun inşallah olur bi kaç yumurta olsa iyi olurdu ama hayırlısı esimin morfoloji ne durumda baktiramadik baş anomali Insallah hafiflemistir yumurtayı delemiyormus. Kuzum bugün ilişki olmasın dedim ben asıl 36 saat sonrası önemli deniyor ya esim uc gün ilişki olayında olmuyor biliyorsun günleri iyi dengelemem lazım malum sorunlar var biliyorsun
Doktora deseydin keşke belki ona göre belirli gün ve saat önerirdi. Ben de 36 saat sonrası önemli diye biliyorum ama bir kez olacaksa hangi güne denk gelsin diye sen sorabiliyorsan sor yine de. Macunu alsa da kabul etmez mi üç günü?

X