Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhaba
Kadın dogum doktoru eşimin değerlerini sıkıntılı olabilir dedi ama değerler de normal yazıyor. Anlayan birisi yorum yapabilir mi ? Çok makbule geçer
Şimdi tekrar baktım da sayı bayağı iyi ya. Morfolojinin hafif düşük olması da o yüzden çok etkilemez bence. Sen içini ferah tut. Yine de ürolog bi görsün tabii

Hadi Gözünaydın canım korkma çok basit youtubedan izle vurmadan önce Bi de saatini kaçırma alarm kur
Saat yok aslında akşam yap dedi kaç gibi hocam dedim ne zaman müsait olursan dedi 9 10 gibi bi civar da yapayım diyorum ki 36 saat sonrası uygun bi saate denk gelsin videosu mu varmış dur hemen bakayım
Allah im inşallah canım benim kendi kendime inşallah yaparım esim de çok tirsak o yapamaz mecbur kendim yapcam

Benimki de yapamaz, ben yaparken zor bakıyor hatta. Yaparsın merak etme. Videoları oluyor birkaç tane izle. Cesaretin de gelir

Canım ben de bu ay günde 1 tane kullandım bir yumurtam oldu. Çatlatma iğnesi vuruldum bugün.2-3 de istemem acıkcası. Cogul gebelik riski var ve ben zaten ileri yaş riskliyim :/
Evet karışık ama doktor daha cok hıza takıldı. Yarı yarıya falan dedi. Zaten göstericez doktora mecbur. Teşekkür ederim.

Canım bence morfoloji de düşük değil.%4-14 arasına sub fertil ve fertil birlikte demiş neticede %4 altı değil Bu sperm işi pek karmaşık gerçekten.

Evet karışık ama doktor daha cok hıza takıldı. Yarı yarıya falan dedi. Zaten göstericez doktora mecbur. Teşekkür ederim.

Canım bence morfoloji de düşük değil.%4-14 arasına sub fertil ve fertil birlikte demiş neticede %4 altı değil Bu sperm işi pek karmaşık gerçekten.
Rica ederim. Bana fena gibi gelmedi sonuçlar. Dediğim gibi morfolojiyi tek başına değerlendirmiyorlar. Sayı da oldukça iyi. O yüzden çok etkileyeceğini sanmıyorum. Hız konusunda da zaten %45 mi neydi galiba olması beklenen. Onda bir sorun yok ki

Bana da kötü gibi gelmedi ve zaten her değere normal yazmış lab ama işte kadın ayak üstü de baktı aslında ve ürologa gösterin dedi. Simdi benim 21 mm yumurtam var ve iğne vuruldum dün ilişkiye girdim diye bugün giremiyorum ( sperm değerleri düşükse diye) gereksiz strese soktu beni .

Kız soruyu yanlış okumuşum niye tedavi oluyorsun diye okumuşum o soruya çok alışkınım gözüm öyle okudu galiba
İstanbulda kuzum
Olsun canım benim de yanlış okumalarım meşhurdur Bende istanbuldayım bu sefer çapa tıp a gittim ama hala emin değilim tüp bebek için arayış içindeyim. Merkez olarak nerede yaptırdın sen aşılamalarını. Şu anda çipli için de aynı yerde mi yaptıracaksın

fiona13 da bir baksın ama bence sıkıntı yok. Doktor ilişki için tarihleri vermiş miydi size mi bıraktı?

fiona13 da bir baksın ama bence sıkıntı yok. Doktor ilişki için tarihleri vermiş miydi size mi bıraktı?
Bana ilişki ne zaman oldu dedi dün diyince yarın olsun dedi. İğnede yapayım mı eşinin sperm değerlerini göstermeden falan dedi ordan acıkcası moralim bozuldu . Ama doktorlar gün aşırı öneriyor genelde. Ben hamile kaldığımda da gün aşırı denemiştim olmuştu. Olunca oluyor aslında her gün yapmaya gerek yok.

Kızlar bende anneme geldim pılımı pırtımı toplayıp karantinada burda kalıcam 3-4 gün ,esimin yakın iş arkadaşları pozitif çıkmış Önlem alalım dedik ,eşimin gidecek bir yeri yok.Mecbur ben cıktım.Çok hızlı bulaşıyor bu son tipi ,dünyaca şu beladan kurtulalım inşallah tez vakitte

Canım çok iyi yapmışsın annenin yanına giderek. Hem senin riskli durumun İçin de iyi olmuş. Amin inşallah sağ Salim atlatalım bu süreci

Hadi gözünaydın canım iğneden hiç korkma çok basit girdiğini bile anlamıyorsun.. ben ikinciyi hastane tuvaletinde ayakta şipşak yapmıştım düşün yani o kadar kolay

Aaa canım şaşırdım ben de , ama hakkında hayırlısı olsun. İnşallah bu işlem senin için uğurlu gelir :))))

İns tutar. Ya Allah bismillah de vur iğneyi

İyi yapmışsın. İnşallah eşinde de bir şey çıkmaz. Riske atmaman iyi olmuş. Amin inşallah

Kizlar benim 29 Mart'ta sol yumurtam 11 mm idu. Acaba şimdi ne kadar olmuştur. Gelişmeye devam eder mi. Dün sumuksu akıntı oldu iki defa acaba gelişip çatladı mi ki

Bakalım ya daha bir ilkinin burnunun ucunu göremedik. Oralara çok var. Çıktı mı sonuç?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…