Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım hadi gözün aydın tekrar, müko müko yumişler olsun inşallah hepsi A kalite

Yerin ayrıldı çoktaaann, ben şimdi önden ilerleyip ne doğru ne yanlış, ne yapılmalı ne yapılmamalı onları deneyimliyorum. Tecrübe aktarcam hadi çabuk gel
Oo heyecanlı. Sağlıkla olsun da inşallah, tecrübeler bayağı lazım olacak. "Gaviscon'u bardakla mı yoksa şişeyle mi içiyoruz" gibi makul sorularla geleceğim gelebilirsem.

Arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum ben bu ay regl oldum ama 3 tane test yaptım silik şekilde 15 dk sonra pozitif çıktı ama silikti sizce ben olablır

Selam kızlar, dün raporu atmıştım kimse bana civap vermemiş neyse ben yine de görüntüyü atayım dedim.

Tüplerimin ikisi de açıkmış, açık olduğu içinde 5-10 saniye sürdü işlem. Açık olduğu halde gebeliği yine de hızlandırır mı hsg bilemiyorum.. Ama iyi ki çektirip aradan çıkardım. Tıkalı mıdır yapışık mıdır derken hayırlısıyla kafamdan attım.. Çok şükür..

Darısı diğer çektirmek isteyen arkadaşlara

Eklentiler

• BeautyPlus_20210331145252841_save.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 50
Bir de ' sezeryan skarı ' varmış. Sezeryan keski yeri rahim girişinde bombe oluşturuyormuş, çukurumsu şeyler oluşturuyormuş.. (inşallah hepiniz gebe kalın, siz siz olun normal doğum için kıçınızı yırtın)

Bunun için de başka bir doktor histereskopi gerekli dedi. Bende hıı,okey dedim salladım gitti bundan sonra amann

Oo heyecanlı. Sağlıkla olsun da inşallah, tecrübeler bayağı lazım olacak. "Gaviscon'u bardakla mı yoksa şişeyle mi içiyoruz" gibi makul sorularla geleceğim gelebilirsem.
mesela 2 şişe gaviscon, 2 şişe rennie içtim. Rennie den daha çok memnun kaldım. Bak bu çok önemli bir tecrübe ayrıca dikip içmek en güzeli, hiç bardak kirletmeye gerek yok

Hanımlar merhaba. Kırmızılar geldi. Yeni BAT 27 Nisan minseo

Kızlar birgebeningünlüğü'nden test sipariş vereceğim. Ben de testliler kervanına katılıyorum. Bilen arkadaşlarım desteğinizi esirgemeyin lütfen.

Doktorum izinliymiş bu hafta artık önümüzdeki hafta gidebilirim. Bize nasıl bir yol haritası çizecek.

mesela 2 şişe gaviscon, 2 şişe rennie içtim. Rennie den daha çok memnun kaldım. Bak bu çok önemli bir tecrübe ayrıca dikip içmek en güzeli, hiç bardak kirletmeye gerek yok
Rennie'nin ikinci şişesindeyim ben ya :/ Hamile kalınca daha mı kötü oluyor ki acabağ. Daha kötü olmasın çünkü

Off ki ne of Allah yardım etsin bize ya bana da yakında tüp bebek yolu görülecek gibi gidişat onu gösteriyor sonunda %100 garanti evlat sahibi olacağımızı bilsek hiç acımam paraya ama bir de sonu hüsran olursa boşa giden onca para. Maddi olarak da öyle çok bollukta değilsen insan kara kara düşünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…