Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benim çok belim ağrıyor iki gündür, sanki regl olacak gibi bir ağrıya benziyor. Birde karnımda şiş. Doktorun asistanını arayıp sorsam mı yoksa normal mi bilemedim. Kanamam vardı az ama o bitti 2 gün önce. 😔

Kızlar günaydın. Merkezden geldim. Aynı dozdan üç gün daha devam iğneler. Bunlara ek, çatlama önleyici iğne verdi üç gün. Cumartesi sabah kontrol. Hemogram bakılması için kan aldılar. Bu da anestezi içinmiş. Şimdilik haberler böyle. Dualarınızı bekliyorum.
fiona13 fiona13 Fiolimm bu iş kolayca ve sağlıkla tamamına ererse sana diğer merkezden randevuyu ben alacağım. Eşine de nota veririz. Ayağını denk alsın diye!!1!1!1! Pazar yeri gibi orası her gidişimizde. Her yaştan her tipten insan var. Yalnız değiliz 😇😘
canımm herşey su gibi akıp ilerlesin inşallah

Kızlar günaydın. Merkezden geldim. Aynı dozdan üç gün daha devam iğneler. Bunlara ek, çatlama önleyici iğne verdi üç gün. Cumartesi sabah kontrol. Hemogram bakılması için kan aldılar. Bu da anestezi içinmiş. Şimdilik haberler böyle. Dualarınızı bekliyorum.
fiona13 fiona13 Fiolimm bu iş kolayca ve sağlıkla tamamına ererse sana diğer merkezden randevuyu ben alacağım. Eşine de nota veririz. Ayağını denk alsın diye!!1!1!1! Pazar yeri gibi orası her gidişimizde. Her yaştan her tipten insan var. Yalnız değiliz 😇😘
Ayyy cnm ya çok heyecanlı bi süreç kalbimiz seninle insallah bu sürece iki kişi girip 3 belki de 4 kişi çıkacaksınız 😊😊🥰🥰dualarimdasin kuzum

canım hadi bakalım allahım yardımcınız olsun 🤲 ben de her doktora gidişimde aynı şeyi düşünüyorum bizimkine bir de hep bizim yaş grupları geliyor bazen çok daha gençleri görüyorum inşallah herkes çabalarınn karşılığını alsın 🌸🌸 cumartesi sabah bakalım ne diycekler 🤩

Ayyy cnm ya çok heyecanlı bi süreç kalbimiz seninle insallah bu sürece iki kişi girip 3 belki de 4 kişi çıkacaksınız 😊😊🥰🥰dualarimdasin kuzum
Allah razı olsun. Şimdilik üç olalım da önce bi 😬 Sağlıkla olsun tabii. Dört olursak da Allah'tan, ne diyelim ama beni Bakırköy'de bulabilirsiniz o zaman 🤦🏻‍♀️

Ne kadar bi ücret çıktı canım?
Valla ne sen soooor sen ben söyleyeyim. Bitmedi daha masraflar. İlaçları taksit taksit veriyorlar. Onlar da az buz değil. Eklenmeye devam ediyor. Daha pcr testi, embriyo dondurma falan var. Hepsi belli olsun öyle hesaplayacağım. Şu ana kadar 12-13 gitti sanırım

canım hadi bakalım allahım yardımcınız olsun 🤲 ben de her doktora gidişimde aynı şeyi düşünüyorum bizimkine bir de hep bizim yaş grupları geliyor bazen çok daha gençleri görüyorum inşallah herkes çabalarınn karşılığını alsın 🌸🌸 cumartesi sabah bakalım ne diycekler 🤩
Amin Fiom sağ ol 🙏
Çok gençler de var evet. Gerçekten içine girince daha farklı görmeye başlıyormuş insan ya. İç sesinle "oo bunlar da geliyorsa oo şunlara da bak ooo" diye diye kendini daha iyi hissediyorsun. İnşallah inşallah. Bize güzel haberlerle gel 🎈

Günaydın. Ben günün 25 saatini burada geçirdiğim için eşimle accık sürtüşme yaşadık. Yine giriyorum da birazcık azalttım sadece. Artık 23,5 saat giriyorum 😎
Aynı dava bizde de var canım, maç izliyor kukla gibi yanında durayım istiyor. Dün gece balktı kalkacağım yok bana cips koyar mısın bebeeem diyor :))) tmm dedim kapadım bilgisayarı.. akşamları az gireyim bari çok dikkat çekmeyim :))))

Kontrolün güzel geçmesine sevindim cnm, maraton devam yani.. Cumartesiye inşallah güzelcecik büyür yumişlerin :))))

X